Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım bu aya kadar hep not etmiştim regl günlerimi ama sebebi vardı... doktora gidersem bilmek ister diye. allaha şükür bir derdimin olmadığını bilince kendime güvenim tekrar geldi. senin gibi ben de yumurtlama falan takip etmicem. zamanı ne zamansa rabbim gönderir zaten. evet canım inşallah rabbim üzerimizdeki stresleri alsınnn ve meleğimiz gelsin sağlıklı olarak inşallah...

aminnnnnnn
evt cnm bende hani regl sürelerimi bilmek için not alıyodum deli gibi uğraşıyodum yaa.bebek görsem ağlama moduna giriyodum.hem kendime hem eşşime üzüntü veriyodum yanii.oysa en öenmli şey sağlıkla bekleyebilmek hamdolsun sağlığımız ii inş Rabbim nasip eylesin bizeedeeeee en tez ve hayırlı vakitte

amiiiiiiinnnn inşallah...

bir de canım bugün ayselalperin hamile olması beni iyice ümitlendirdi. çünkü dr ona yumurtalıklarının zayıf olduğunu söylemiş hatta tüp bebek için yönlendirmiş. ama rabbim ona meleğini göndermiş.

evt cnm onuda okudum bende ve buaya kadar taktıklarımın ne kadar da boş olduğunu anladım.yok yumurtladım mı yok yumurta geliştimi çatladımı.işte bak Rabbim nasip eyleyince yumurta sayısı azda olsa tutmuş.ne güzel mucize işte yaa gerçekten.bekliyoruz ve gelicek inş bizde yazıcaz burada bu mutlu haberii vericez Allahın iziniyle.

tabiki canım inşallah...

senin sınav yaklaştı değil mi? ne mezunusun canım kpss ye hangi alandan katılacaksın?
allah yardımcın olsun, inşallah dilediğin sonucu alırsın.

aminnn cnm inşş.seninde 4 ay olmuş sanırım inş çok beklemeden gelir meleğin.sağlık olsun yeterki tatlım.aslıdna çok takmadığımız müddetçe isteğimiz çok güzel ama aşıırı takıntı olmaya başladığında zarar veriyoruz kendimize işte.

meslektaşız cnm eğtim fak. amin tatlım sınava daha var ma tabii daralıyo vakittt gittikçe aminnn saol cnm inşş hayırlısı olsun

öyle miiiiiii sevindim bak şimdi 🙂 hangi bölümden mezunsun canım? eski konuşmalarımızdan kpss durumunu hatırlıyorum ama bölümü bilemedim...

haziran sonu ya da temmuz başında olur sınav... evet daha zamanın var. inşallah canım emeğinin karşılığını alırsın. o kadar eğitim fak. mezunu oluyoruz bir de yetmeyip kpss istiyorlar valla çok saçma... eğitim fak. mezunu birini nasıl yeterli görmezler!!!

cnmm aslında okdar yetersiz insanlarda varki ama tek bu sınavla yetrlilik belirlemek pek doğru değil sanırım anlatım kabileyeti diksiyon ne biliiim insan sevgisi.aslında öğretmen okadar önemlikii insan yetiştiriyoruz geleceğin meslekerlini yetiştiriyoruz inş hayırlı birer öğretmen olurzz.

amin canım...

benim kastettiğim şu: mesela benim branşım ingilizce.... tarih-corafya-mat yapmadan atanmam mümkün değildi. e ama mat yapamıyorum diye atamazsalar atamasınlar yani, öyle değil mi? yani bu sınav öğretmenliği ölçmüyor. aslında eğitim fakültelerinde genelde verilen eğitim iyi ve kaliteli oluyor. biz okuyanlar da faydalanablirsek süper işte.

inşallah sen de atanırsın canım benim.