Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrs.m tatlım senide takip ediyorum tahlillerinin ii çıkmasına çok sevindim.meleğinin gelmesi yakın inş tatlım bence çok fazla takamdığın zaman ve zamanı geldiğinde olucak inşş.bizede anne olabilmeyi nasip eylesin Rabbim inş cnm bnm

hoşbulduk cnm giriyorum takip ediyorum ama yazışmalara katılamıyorum.iim çok şükür cnm işte uğraşıyoruz.sen nasılsınn
kııssssss niye katılmıyon bize...
oysa burası bana ilaç gibi geldi hergün 2 kelimede olsa yazmak iyi geliyor
kafam daha iyi dağılıyor sanki
bütün gün evde olduğum için yaptığım farklı birşey yok hep aynı şeyler temizlik çamaşır ...
o yüzden burada sıkıntıları paylaşmak paylaşımları okumak çok güzel...

canımmmm çok sağol çok şükür rabbime sonuçlar iyi.... sanırım kafama çok taktım ve beynimi rahatlatamadım. inşallahhhhh canımmm inanıyorum inşallah biz de en yakın zamanda anne olacağız.

evt cnm ben onun tadını taaa 2009 haziranda almaya başladım 4 5 ay boyunca çok güzel vakitler geçirdim ama süreç uzadıkça insan çok etkileniyo ve ben stres yapmaya çok başlamıştım.eski arkadaşlarla eski muhabbetlere bakmışsan ben her gün burdaydımm tatlım çok seviyeli ve güzel muhabbetlerimiz oldu ama işte değim gibi belli bi zamndan sonra artık takıntı oldu bende.şimdi çok rahatım Allaha şükür ama sizleri hep takip ediyorum seviniyorum üzülüyorum arada da böyle yazıyorum😀bi gün hepimiz hayırlı evlatlara kavuşalım inş Mevlam o güzel duyguyu nasip eylesin bizlere aminnn

canımmmm çok sağol çok şükür rabbime sonuçlar iyi.... sanırım kafama çok taktım ve beynimi rahatlatamadım. inşallahhhhh canımmm inanıyorum inşallah biz de en yakın zamanda anne olacağız.
inşallah cnmmmmm bende inanıyorum tüm kalbimle.ve dua ile bekliyorum inş meleğimi demekki bizim için vakti var biraaz daha hayırlı zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin Rabbim evlatla imtihan etmesin inş

evet canım biliyorum sizin o zamanlardaki muhabbetleri🙂 nedense o dönemde üye olmak bi düşüncem yoktu aslında o dönemde bebek gibi bi düşüncemde yoktu neyseeeee nasip bu güneymiş işte...
evet canımıniçi inşallah tez vakitte kavuşuruz meleklerimize

inşallah cnmmmmm bende inanıyorum tüm kalbimle.ve dua ile bekliyorum inş meleğimi demekki bizim için vakti var biraaz daha hayırlı zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin Rabbim evlatla imtihan etmesin inş

inşallah canım.... ben tv de gerçek hayatta bebekle ilgili birşey görsem içimden birşey kopar giderdi hemen gözlerim dolardı. ama test sonuçlarım iyi gelince artık daha da rahatladım diyebilirim. umursamayacağım yaaaa inşallah yapabilirsem.

evt tatlım belli bi süre beklemenin üstünden öyle durumlar oluyo.bende bu ay bıraktım cnm.önce dedim yapmam gereken diğer sorumluluklarımı halledeyim kpss var önümde ve hiç bişey yapmadım ilk defa buay ama hiç bişi
ne bişi içtim yedim nede günlerimi saydım.diğer aylarda tele not alırdımm tarihlerimi ama şimdi regl tarihimi bile yazmadım yumurtlamaymış bilmem neymiş bakmıyorum çünkü biliyorum ki Rabbim ne zman ol derse ozaman olcak tevekkül çok öenmliii sende başarırsın inş kafandan atma fikrini yanii tabiki bebek istemeye devam ama tüm herşeyi ona şartlamak olmuyoo insan çok stres yapıyoo