Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

GüL GÜZELİ;EYŞAN,ve diğer arkadaşlar tebrikeleriniz için teşekkür ederim,bugün hiç nete giremedim malum cumaya taşınıyoruz ev temizliyordum öldüm yorgunluktan,birde inşallah bu çamaşır suyu,porçözler filan inşallah zarar vermiyoırdur yaa bugun bayağı haşır neşirdimde kendileriyle😕 öff çok tedirginim🙁(

FATOŞcuğum,Ve HAZAL ve SEVİNç naz inanın sizin adınıza çok üzüldüm özellike Fatoşcuğum senden çok ümitliydim😕 ama diğer kızlar hala iş işten geçmiş değil en azından umut var daha reglinize var yani umudunuzu yitirmeyin ben uzunca bir zaman aranızda olmaya bilirim kendinize dikkat edin güzel haberlerinizi bekliyorum

işallah canım,herseyin hayırlısı sizler ıcınde hayırlısının olcagına eminim,bu siteden sizleri merak etiğim için kopamıyorum yaaaaaa,seni,eyşanı,fatoşu vs vs bıkac kısınınde hamıle kalmasını ve sizlerle o mutlulugu paylaşamak ıcın burdayım canlarım ya

bence belrtiler kisiden kisiye degismiyo .kimi insan kendini cok dinliyo kimi insan dinlemiyo bence ondan kaynaklaniyo diye dusunuyorum bu benim fikrim
birnurcum sana katılıyorum,evet hamilelikte ve daha öncesinde vucudunu cok ıyı tanıman gerekıyor,sebebide hamıle kaldıgında vucudunun bır yerinde falso veriyoooo,ve ben reglıme 16,17 kala hamıle oldugumu bılıyodum,
vucut ısım yükselmişti
göğüslerim reglime bir hafta kala ağrırken,16,17 gün kala agrılar başladı.
erken dönemde yolda yürürken bi anda midem bulandı ve basım dondu 1 kez
gece cok rahat uyurken,uyku düzenim bozuldu,ateşten
çok fazla rüya görmüştüm o dönem
idrarımda beyaz bişey vardı içinde geziniyodu.
acayip yorgunluk hissi,sanki üzerinizden tır geçmiş
gibi
gögüs uclarında tomurcuklanma
bide benim hiçççç akıntım olmadı resmen kuruduu yaniiiii,normalde vardı.
yüzünüzde ve teninizde bi solukluk
yani bunların hepsi benim kendimi dinlememle ve gözlemlerimle oldu,normalde bu yazmış oldugum belırtıler bende olmazken,hamıle oldugum ay bu belırtılerı yasadım,ya anlaşılıyo zaten bana piskolojık dıyen cok oldu işte bukadar erken belırtı verırmı falan dıye dalga gecenler oldu ama ,ben bendeki değişimin farkındaydım ,sizlerde sadece kendinizi azda olsa cok kaptırmadan degısımlerı farketmek ve beklemem canım arkadaslarım

şirine,nur günaydın nasılsınız kızlar?Şirine doktora gıttınmı dün nasıl bebiş yoksa ikizmi heee...

yok be canım halan beklıyorum,bıyer bılmedıgım ıcın beklemekteyım ama gıtmeyı cok ıstıyorum yaaa,6 hafta oldu yaniiii düşün ,beklemek ne kotu dımı,kendı aılemın yanında olsan sımdı coktan gıtmıstım,bugunlerde beklıyorum canımcım gıtmeyııı işallah,bide yemek yıyemez oldum canım ya mide bulantısından çoçuk bu gidişle ben bole olursan kemik torbası seklınde doğacak,of of zaten yemek yemeyen bırıydım sımdı daha kötü oldum ,bide cok sıcak havalar,anlacan ben cok kotuyum canım yaaaaa

kım göürecekse senı götürseya doktora beklemeyın artık gıdın baktırn bebişe nasıl durumu çok önemlı böyle seyler cnım benım bazı kişilerde çok olur mide bulantısı ama düzelir zamanla 3 ay bıttıkten sonra düzeliyor genelde ama seni bilemem canım korkma sen yemedın dıye bebişe birsey olmaz canım sonra düzene gırecek hamılelıgın az az sık sık yemege çalış hafif seyler ya tatlım

şirinecim canım benim yazılarını okudum çok sağol iyi dileklerin için allah razı olsun bu ayda olmadı ama ben üzülmüyorum gerçekten birgün muhakkak benim ve diğer olmayan arkadaşların meleği gelicek ben buna inanıyorumm canım benimmm.sen neler yaptın bakimmm ihmal etme şu doktor işini biran önce git canımm