Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kız allah iyikliği versin bacım ben ne diyorum sen ne diyosunn

kız hiç aram yok televizyonla heleki izdivaç proglamlarından çok sıkılırımm

canım sen yaknda bırakıcan işi bak görürsün sevmiyosun iş evi seviyosn sen evde olsan şimdi temizlik yaparsın sürekli
:laugh: kıyamam çok mu üşüdün sabah hakkedeten yaz gelmedi bir türlü yaa

OLUR VALLAAAAAA:laugh:NORMALDE DERTLESECEGIN BI ARKADASIN YOKMU ORALARDA?

yok bitanem yaa kim olcak aslınad belkide sorun benddee kimse beni anlamıyo diyorum sürekli kendi kendimee oyyyy oyyyy ben nerelere gidem nasıl edem atlayıp yanınba geliyomm
karşilA benii

ANLADIM CANIM COK HAKLISIN....EVET ISI BIRAKCAM YAKINDA:laugh:GERCI ONLAR BENI BIRAKMIYOLAR BEN ISTIYOM AMA....NEYSE CANIM KIMSEDEN BISEY BEKLEMEMEMK GEREK ASLINDA VARYA YOKSA UZULEN BIZ OLUYOZ HEP BOSVERRRRRRRR TAKMA BIZ VARIZ YAAAAAA YANINDAYIZ HERZAMAN...SEN ŞİTRESE GIRME😛iha:

merhaba arkadaşlar uzun süredir giremedim foruma beni listeden çıkarmışsınız haklı olarak 5 martta regli olmam lazımdı ama hala olmadım hiçbir hamilelik belirtiside yok 10 martta evde yapılan testlerden yaptım ama negatifti bide şimdi ara ara kasıklarımda regl sancısı oluyor ve çok koyu akıntı var bende neden olabilir acaba ne yapmalıyım

GEL BACIM GEL BEKLIYOM HAVAALANINDA😛iha:

hosgeldın tatlım...doktora gıtmedınmı pekı bu arada hıc?

kan testi yaptır bence

kız senin gibi tatlı birini kim bırakır tabiki işin onlara kaldıysa sen daha uzun süre çalışırsınn 😛iha:

canım bir test daha yap sonrada dr agit bence çünkü bunun cevabını ancak dr verebilir sana güzelim aalh yardımcın olsun

GEL BACIM GEL BEKLIYOM HAVAALANINDA😛iha:

tamam kız geliyomm bekle sen :laugh: