Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canlarım ben cıktım eşim gelir birazdan masayı hazır etmeliyim hepiniz allaha emanet olun cumartesi dua edin neolur allah herkezin yar ve yardımcısı olsun inşallah

selam kızlar nasılsınız benım oğlan cok kotu oksuruyor şurupların faydasıyok ne yapcam bılmiryorum
canım hoşgeldin biz iyiyiz sen nasılsın...
oğlana ıhlamur falan içirdinmi yumuşatır biraz ayrıca öksürüğü çokşiddetli değilse istersen müdahale etme geçenlerde kanal d deki doktorum programında öksürüğün vucüd için gerekli olduğunu o sayede bronşların temizlendiğini söylediler şiddetli değilse müdahale etme istersen

Izgilcim,simdiden söylim,birazdan bende cikacam.Haberin olsun.Cok bile kaldim yine ama seni görünce gidemedim.Oglumla fransizca calismam lazim,sinavi var bu hafta.

canlarım ben cıktım eşim gelir birazdan masayı hazır etmeliyim hepiniz allaha emanet olun cumartesi dua edin neolur allah herkezin yar ve yardımcısı olsun inşallah
dualarmız seninle şeker sen içini ferah tut bi bakmışsın cumartesi akşamı burada operasyonu anlatıyormuşsun eminin dediğin ilk kelime boşuna endişe etmişim hiçte korktuğum gibi değilmiş olacak....