Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

fıstığım nasılsın sın tatlı kuşummm işyimisinn
kz nasıl özlemişim ben seni gülümm neler yapıyosun baklımm

Slm kizlar ben geldim.. nasilsiniz bakalim? 1 haftadir yoktum beni ozlemediniz dimi ask olsun 🙁

kız kurabiyemm özlemezmiyim birazdaha gelmeseydinn
kayıp arama başvuracajktıkk sende tatlıcadımdan iyice huy jkaptınn heee
duymasın şimdi kaşarak gelir küser bize 😛iha:
neler yaptın baklım dra gidicektin anlşat hadiii

Kurban olsun yazgulu sana 🙂 bende sizleri ozledim ama islerim cok yogun oldugu icin giremedim 1 haftadir..

heheeh evet tatli cadimdan bana bulasti bu kusme aliskanligi sorma haha 🙂

tatlim gittim doktora.. gittigim gun 23. gundeydim.. biliyorsun bu ay ovulasyon testleriyle takip ediyordum.. neyse o gune kadar tam olarak positif cikmamisti benimde iyice aklim karismisti zaten.. Neyse once konustuk biraz doktorla.. Bana dediki tedaviye baslayacagim klomen verecegim ama 3 ay sonra dedi.. Once biraz kilo vermemi istedi.. Cunku ideal kiloda olmadigim icin verecegi hapin etkisi tam iyi olmazmis..

Ben zaten 21. gun kan aldirmistim progesteron icin.. Ve degerim 0.7 cikti.. yani o gune kadar yumurtlama olmamisti..

Neyse sonra kontrol icin ultrasonla bakti ve 19 mm yumurta gordu.. bugun yarin catlama ihtimali cok yuksek bugunlerde bol calisin dedi bizde calistik simdide 27 marti bekliyorum.. yani 11 martta doktora gittim 2-2.5 hafta sonra regl olmazsan beni ara dedi.. olursamda reglin 3. gunu kan vermem gerekiyormus yine bazi testler icin oyle dedi..

Ha birde ben o gun clearblue dijital ovulasyon testi aldim digeri kafami karistirdigi icin ve o gun yaptigim testte positif cikti gulen yuzu gordum yani..

heytttttttttttt geldım ısteeeeeeeeee......bırı benı mı andı ne???????????😛iha:aysegullll küstüm ısteeeeeeeee:laugh: