Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ınsallah çok uzun sürmez canım kısa zamanda normale dönerım ınsallah bakalım fıtıl ıyı gelmıs demek o zaman ama kontrole gıt ıhmal etme canım ınsallah düzelır

bugün doktora gittim sonunda,hamile değilim.kan testi yapıldı.
kasığım ve belim çok kötü ağrıyordu aslında onun için gittim.adet geciktiği içinmiş.tedaviye tekrardan başlıyorum bu ay.

idare eder.doktora gittim işte.tedavi tekrar başlıyor.

canımmm hayırlısı olsun, doktora gitmene gerçekten çok sevindim. inşallah bundan sonra herşey yoluna girer ve inşallah rabbim sana meleğini gönderir...

herkese merhabaaaa....

ranagül canım geçmiş olsun ,hakkında hayırlısı olsunn

merhaba desencim iyiyim canım sen nasılsın

kızlar ben cıkıyorum gorusuruz yarın ınsallah kendınıze ıyı bakın.....
güle güle canım görüşürüzzz sen de iyi bak kendine

MRS.M canım inşallah tedavinin sonucu güzel olur.adetin 3.günü gideceğim.duruma göre aşılama yapılacak galiba.hayırlısı.evimde 1 rahat olabilsem,herşey daha iyi olacak ama.artık nefes alamıyorum.10 gündür görümcemler var.arada müsait oluyorum.boğuluyor gibiyim.kalmaları sorun değilde,evimin huzurunu bozdular.takmayım diyorum olmuyor işte.

iyiyim canım sen nasılsın iyimisin
teşekkürler canım ben de iyiyim ne olsun işte hayata ayak uyduruyoruz bir şekilde...

inşallah canım... bakalım test sonuçları inşallah güzzel çıkar. ben de 3. günü gittim muayene oldum yumurtalık rahim iyi dedi. hormon testi için kan verdim. perşembeye de rahim filmi ve sperm testi yaptırıcaz eşimle....valla şimdiden stresteyim. inşallah sonuçlar temiz çıkar canım.

git canım ne gerekiyorsa onu yaptır...hayırlısıyla inşallah rabbim sana meleğini gönderir. canım yaaa kıyamam ne çok kalmışlar öyle aaa...yok mu evleri yerleri? hayret birşey huzurunu bozmaya ne hakları var. takma canım eşin onların kardeşi ama senin kocan...yani her zaman seninle. kafanı rahat tut da tedavin güzel gitsin canım.