Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hoşgeldin canım çok sağol bende öyle diyorum zaten sağlıklı sıhhatli olsunnn önemli olan o hayırlısıyla gelsinnn

FOTOŞCUMM sen reglimi oldun,inanmıyorum yaaaaaaaaa
belirtilerin hamiş belirtileriydi ama,o kadar yaşadıgın belirtiler boşmuymuş yaniiiiiiiiiiiiii,offffffffffffffffffffffffffffffffff yaaaaaaaaaa nekadar sacma gercekten cok uzuldun ,senden cok emındım anlattıgın belırtılerde kesın hamışsındır dıye dusunmustum.

şirine444 nasılsın canım nasıl gidiyo gebelik ultrasyona girdinmi canım

iyiyim canım tesekkürler,yok ya daha gıtmedım doktora kayınvalıdem birkacgun daha duralım, öyle gıdelım dedı,küçük olunca bellı olmuyomusta,birkaçgün ıcınde gıderiz işallah ,ben yeni evli oldugum ıcın hiç bıyer bılmıyorum, bılsem kendım gıdıcem ama bılmıyorum o yuzdede beklemek zorundayım canım yaaaaa

kız sirine nasılsın sanageçen yazmıstım bır rüyamı yorumla diye amagörmedın sanırım bu mesajımı okursan yaz bana rüyamı yazayım sana

kızlar sıze bır rüyamı yazıcam lüften yorumlarınız yazın bana ben hazıran ayında bır rüya gördüm anlatayım rüyamda elımde avucumun içinde 2 tane yumurta onlara bakıp dıyrumkı offf yıne hamıle degılım tutmamıs dıyorum üzülüyorum onlara baka kalıyorum sonrda uyandım ne olabılır kızlar yazın lütfen

efsuncum sende hamıleler arasındasın belırtılerın ne zama baslmıstı ve nasıl belırtılerdı bıze yazsana yardımı olur canım

selzehcim benim belirtilerim reglime 2 gün kala şiddetli kasık batmasıyle başladı canım . ozaman anlamıştım çünkü önceki kasık ağrılarıma göre çok farklıydı . ağrı şeklinde değilde bıçak batması kramp şeklinde falandı .yatırdı beni biraz. birde ateşimi ölçüyodum zaten anlamıştım ogün çıkan ateşimden . yüksek çıkıyodu ve genelde reglime 2 gün kala düşerdi düşmedi .ertesi gün yükseldi ve regl günüm dahada arttı ateşim ve ogünde test yaptım azda olsa çıktı restte 2.çizgi .
birde reglime 1-2 gün kala sadece geceye doğru olan mide bulantılarım vardı .regl olacağım günden önceki gün ve regl günümde sanki heran regl olucakmışım sanki oluyomuşum gibi ağrılarım vardı karnımda . normalde akıntım olmazdı akıntım olmaya ve artmaya başladı .yani kısacası regl belirtileriyle bebiş belirtileri tıpatıp aynı . test yaptığım halde korkuyodum regl olucam diye . öyle ağrılarım 3-4 gün devam etti .şimdi yok .
ama şuan mide bulantılarım var .umarım enkısa zamanda geçer
Rabbim sizlerede enkısa zamanda bu güzel duyguyu tattırsın inşallah . dualarımdasınız

canım atesını ne zamn ölçmeye basladın ve nerden ölçtün