Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

mrs.m canım onemlı olan bu tetkıkler zaten yanı eger bı sorun yoksa en azından nıye olmuyo dıye sorun mu var dıye dusunmeyeceksın...rahat olursun boyle olunca sıkıntı yapma dur bakalım yapılsın sonuclar gelsın ozaman en azından olacagı gunu beklersın yanı bu konuyu sorunumuz var mı acaba dıye dusunmeden kafaya takmazsın

Biliyosun ben sıramı verdim sana🙂Teknik olayı önemli tabi🙂
canım benim hayırlısı artık ya..olursa başımızın üstünde yeri var..olmadı ne yapalım yola devam..o kadar yoğunum ki ve beni bekleyen ve yapmam gereken o kadar çok şey var ki..bebek için hepsini bekletiyorum..değer ama..gelecekse gelsin gelmeyecekse işimiz var aaaaa🙂

inşallah testlerin temiz çıkar hayatım
inşallahhhh canım amin, canım benimmm

hadi bakalım inşaallah herşey yolundadır yada yoluna girer canımm
inşallah canım sağol.. bekleyip göreceğiz bakalım

tatlım yolundadır inşallah..ama olmasa da endişelenme çünkü bir sürü önemli önemsiz problemi artık halledebiliyorlar..kendini üzme tatlım..

evet şehnazcım dr da aynı şeyi söyledi... sonuçlara bir bakalım ona göre yol çizelim dedi. inşallah önemsiz şeyler vardır ya da herşey yolundadır. çok sağol canım

Ben de bu ay 23-24 gibi regl olursam yıkılıcam valla..çok teknik çalıştım..çok bilimsel🙂 ama regl olmazsam da heyecandan ölücem🙂 yani bilmiyorum bu ay benim sonum ne olacak..
gülüm Allah yardımcın olsun demeyi çok isterdim ama korkuyorum şimdi desenle ayşegül üstüme atlayacak.....
canım şafak 11 hadi bakalım hayırlısı sen hamile ol forumda davul zurna çalacağım ben

Bu kadar tembel olup geç geldiğine gör ya erkek ya prenses🙂