Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

çok haklısın tatlım benimde iki yendem birden hamile şimdi ben
onların yanına bile gitmek istemiyorumm kalbimde hançerle dolaşıyorumm sankiii okadar çok acı veriyoki bide şimdi ikinci bebeiğimi kaybettim bi hamile görsem tansiyoumm falan düşüyo tvde bile bebek görmeye dayanamıyorumm artıkk

canmmmmmmmmmmm sende üzülüyosun hepimiz öyle eşimize belli ediyoruzz elimizde olmuyo malesf ama senin daha dikkatli olman lazım çok stres yaparsam gel bizimle konuş dertleş biz seni dinleriz sonra rahatlayınca ki bu hiç kolay diğil biliyorum ozaman eşinle başka konulardan konuş rabbim sizede vericektir meleğinizi inşşş

buarada alıntı yaparsam kime yazdğin belli olur tatlım

Ben de bu ay en yakınlarımdan gebelik haberi aldım, İsyan etmedim ama zor tutuyorum kendimi. imtihandayım diyorum...

kız üzülme canım benıde ağlatacaksın şimdi
ben le evlenen ler 3 tane oldu bırıde ıkız doğurdu

Ayşegül haklı İzgil 85 adamlara fazla yüklenmemek lazım🙂 Gerçi o da bana belli etmeden yumurta takibi yapmaya başladı ama olsun. Sen rahat görünmeye çalış. Hem aslında önemli olan sağlık, Stres yaptıkça hem bebek sahibi olmanız güçleşecek hem de sağlığını etkileyecek o yüzden relaks bebeğim...

zaten o yüzden buraya üye oldum bulunduğum yer küçük olduğu için fazla çevremde yok neyse canım iyiki sizler varsınız
bak bu defa kesin gittim
görüşürüz canlarrrrr

Ben de bu ay en yakınlarımdan gebelik haberi aldım, İsyan etmedim ama zor tutuyorum kendimi. imtihandayım diyorum...

amannn bitanemm neolur tut kendini dini kitaplar oku bak rabbimin cömertliğine allah ım çok merhamet sahibi bende çok isyann etim şimdi tövbe etmek istiyorum bidaha isyan etmemeye dikkat edicem inş bak ne güzel farkında olmamız rabbim bizi çok seviyo ve sabrımızdan dolayı mükafatlandırack inş canımm

zaten o yüzden buraya üye oldum bulunduğum yer küçük olduğu için fazla çevremde yok neyse canım iyiki sizler varsınız
bak bu defa kesin gittim
görüşürüz canlarrrrr

benim öle canım hiç kimsenm yok bitek ablam varr okadar iyiki siz varsınızda bir nebze olsda içime huzur doluyo canlarım benim kız sabahtan beri bu kaçıncı gidişin anammmm 😛iha:

toparlarım canım inşaallah , tabii ilk gün ya şimdi sinir duruları laçka

verecek inşaallah tatlım hepimize verecek aman işte kendi kendimizi yiyoruz.

kız üzülme canım benıde ağlatacaksın şimdi
ben le evlenen ler 3 tane oldu bırıde ıkız doğurdu

kız sen ne zaman test yapacaksınnnnn

benim 1 kardeşim bile yokkkkk

kız şimdide ona ağlıyo hele yaa ağlama bacım neolursun bak seninde oğluşun var allah ona uzun sağlıklı ömürler versin inş canım benim neolur üzülme artıkk