Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar benım kocuşkoda yakında benı kesın boşar camıye gıdıp gelıyor ben hale netın başındayım yemek bıle yapamıyom ev işide oyle doğru durust sankı benle değilde netle evlısin dıyor

Izgilcim,insallah hepimiz hayirli sonuclar aliriz canim.Bazilarinin kan pihtilasmasiyla ilgili sorunu oluyormus.Belki yengende de öyledir.O zaman kani sulandirici ilaclarla gebelik sürdürülebiliyor.Insallah hayirlisiyla kucagina alir bu sefer.Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin.Dilarayi da unutmayin dualarinizda kizlar.O da kizindan sonra 4 düsük yasamis.Dün burada müjdeyi verdi,tekrar hamile.Allahim bu sefer hayirlisiyla kucagina aldirsin insallah.

Malesef cikmam gerekiyor kizlar.Tekrar görüsünceye kadar Allaha emenet ve hamile olun insallah..

kısss ayşegülll bak şimdi çok utandım bari azıcık çıkayımda iş yapayım zaten kocişte gelir beni farklı yerde görsün hem onada süpriz yapmış olurum malum neti kapalı görünce şoka gireceğine eminim:laugh:
hadi kızlarrr görüşürüzzzzzz

lara 74 bitanemm inş düşüklerin sebebi biran önce bulunurda bebişine kavuşursun en kısa zamanda benimde kafama çok takılmaya başladı ilki düşünce fazla umursamadım ikincisi neden düştü acaba diye kafasında düşünce oluyo insanın ama ben rabbime güveniyorumm allahımız dr lardan daha bilgili ve güçlü bu bizim imtihanımız ve bunu atlatımp rabbimize dua ederrek kavuşacağız meleğimize inş canımm

Sağol Lara, Allah yavruna sağlıklı uzun ömür versin...

ayy fstığımm inşş bizde kavuşuruz meleğimizeee veren de rabbim alanda rabbim değilmi bebeği olanlara nasıl verdiyse allahm bizede verir bizde onun kuluyuzz sonuçta ümitsizlik yokkk dua yla yola devamm

Kiz askolsun,simdide sizli bizli mi olduk
Aslinda gecen sayfalarda bayagi bahsetmistim ama sen istersen yine bahsederim ama bugün degil.Tekrar görüsmek üzere...

😛iha: kız körolma git bacım git kocişin boşamsın seni bizim yüzümüzdenn hihi

tamam canıım inşşş sana kolay gelsiinn

abowwww kızlar sizin koçişiniz bu saatte evdermi oluyo neyse sana güle güleee kolay gelsinn bacmmm:laugh: