Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ben bi senelik evliyim.bi senedir eşim korunuyordu,çocuk için erkendi.bu ay ilk kez korunmayı bıraktık.ilk denememiz anlayacağın.ama yumurtlama gününe falan dikkat ettim.ilişki sayısını da artırdık.bilinçli bir deneyimdi anlayacağın.o yüzden de ümitliydim.

ama bu ağrılar moralimi bozdu.üstelik seninki gibi adetime de çok var,en erken pazartesi falan olmam lazım.ama kafaya biraz çok taktım galiba hamileliği.ilk olmasının heyecanı var heralde.tabi ki ilk ay çok erken ama olsa süper olur.

Günaydınnnnn kızlarrrrrrrr
Akşam kan testi yaptırdım sonucumu akşam 11:30 ta aldım ve kağıtta kocaman bir 1 yazıyodu yani negatif hemşirede zaten dedi gebelik gözükmüyo diye.başımdan aşağı kaynar sular indi bian zannetim ama olsun demekki hayırlısı böyleymiş dicem fazlada üzülmedim açıkçası bu sabahta reglim geldi zaten

]BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
Yaz esintisi..............13-15 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
FATOSSS................. 8-10 Ağustos

:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)
ebruaker21..............10-11 temmuz(temmuz anne adayııı süperrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

Moderatör tarafında düzenlendi:
neyse canım hakkında hayırlısı olsun üzülme elbet bigün o güzel haberi bizimde alcağımıza inanıyorum nasip kısmet demekki bu ay diilmiş gelecek aya artık şu rengliyede gıcık oluyom gelmez gelmez ümitlendirir insanı test yapınca hemen anında gelir dakikliği hiç şaşmaz

canım benim ya dediğin gibi hayırlısı olsun.zaten sen hepimizden olgunsun.ne güzel soğukkanlılıkla karşılıyorsun.

napıyım canım ya bu zamana kadar ağladımda ne oldu kendimi üzdüm eşimi üzdüm sevdiklerimi üzdüm elime bişey geçmedi.18 ay dan beri korunmuyoruz hayırlısıyla benimde birgün gelicek meleğim buna inanıyorumm şükrediyorummm rabbim en iyisini bilir.Ben bu ay sıramı savdım sizlerden güzel haberler bekliyorummm.üzülmek yok yola devammmm çalışmlara devammmm

canım ben 3 senelik evliyim 3-4 aydır çocuk istiyorum insan kafaya çok takınca psikolojik olarak kendini gebe gibi görüyo ve tüm belirtileri verebiliyo vücut sonrası hayal kırıklığı tabi... sana tavsiyem bu konuda çalışmalarınız olsun fakat fazla kafaya takıpta kendinde belirti arama kendini dinleme zaten gebe kalan arkadaşlarımız söylüyo gebe olduğunu anlayabiliyosun die bakalım bizde anlayabilcekmiyiz ama senin daha ilk deneyimin inşallah bebiş vardır sendede herşey gönlünce olsun

doğru söylüyorsunuz canım...sonuçta her şey allahın elinde.biz boşuna kendimizi yiyip bitiriyoruz.ama işte insanoğlu sabırsız, istediği hemen olsun istiyor.