Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhaba Lara 74, umarım başarılı olur. Sanırım benim de tüp bebk yaptırmam gerekecek...
Merhaba cozy,aslinda direk olarak tüp bebek yaptirmak degil niyetimiz.Orada cok daha ayrintili muayene edilecegimi düsünüyorum.Aslinda bendeki sorun hamile kalamamaktan cok tekrarlayan düsükler.Yani su an hamile kalsam bile yada tüp bebek yaptirsam bile tekrar düsük yasamam büyük ihtimal.Düsüklerin sebebi bir türlü bulunamiyor...

Hayırlısı olsun, umarım bir gün yavruna kavuşmayı Allah nasip eder.Aslında bu olasılıkları, aşamaları, yaşı, yemeyi içmeyi dış faktörleri, kişisel faktörleri düşününce insanın aklı almıyo bebek sahibi olmayı. Olacaksa da bir şekilde oluyo işte.Ben de ne yapacağımı şaşırmış durumdayım, kafayı yemek üzereyim de🙂

izgili85 duymadı herhalde senın cağrını
hamile oldunu öğrendı sevıncten unuttu herhalde burayı test yapacakmıydı bılmıyorum
bende bilmiyorum güzelim eğer hamile olupta seviçten bizi unuttuysa ona yapacaklarımın yarısı aklımda bile yok ... ama kıyamamki mercimeğe chatlak olsaydı seanslara başlardı sahi o nerelerde

AYŞEGÜL
tatlı kuzum bir sonraki seferde herşey istediğin gibi olacak biliyorum..sen çok tatlı ve kendini çabuk iyileştiren bir kızsın..helal olsun sana fıstığım..bırakmak yok..azimle devam🙂

canım benimm meleğim bende seni merak ettim bana bişi yazmamamiş yanımda olduğunu hisstmek bana güç veriyo biliyosun sen benim ablamsın canımsın bitanemm beni unutmuycanı yoğun olduğunu anladım ama acaba bişi mi oldu o dayanamazdı bana diye neyseki iyiymişsin canım öpüyorumm senii çokkkkkkkkkkk

desenimm ne de güzel yazmışsın tebrikler sana çok güzel ifade ediyosun kendini bayılıyorumm sana eminim rabbim vericek meleğini sana sen şimdi kız istiyosun ya bizde dua ediyoruz sağlklı hayırlı bir kız evladın olsun diye belkide erkek bebekler olucaktı eğer bu zamana kadar olanlar bence çok yaklaştın kızlar sırada bulacak birisi senii

canımmmm çokkk sewindim darısı bizim başımıza canım..desenle mrs m çok üzüldüm canlarım yaa ama olsun her işte bir hayır vardır çalışmalara devam yılmak yok🙂

canısı nerelerdesin merak ediyoruz seni sabah bi görünüyosun sonra seni gören cennetlik arada göster kendini özlüyoruz kızz

allah ıyılıgını versın canım yaa cok guldum cocuklugunumu ozledın bacııımmm😛iha:guzel olmus ama cok guldum

tatlı cadımm buranın neşe kaynağı bendim pabucummu dama attırdın dün yazına cevap veremedim kusura bakma tatlım ablam hasta olmuş dün acile gitmişler onunla ilgilendimm