Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

lalezarcığım nasılsın canım? seninle daha önce konuşmamıştık galiba

İzgilcim kusura bakma canım, işyerinden çok kısıtlı nete girebiliyorum, oda çok ağır olduğu için çoğu zaman cevap yazamıyorum,
Evet daha önce konuşmadık, gündüz pek giremiyorum nete akşamları da fırsatım çok olmuyor işte, çalışan ev hanımlarının hali böyle...

Selzehcim keşke burda olsaydın pre-seed ile ilgili sorularım olacaktkı ama yoksun 🙁 iki gündür test yapıyorum tek çizgi çıkıyor, ikinciyi göremedim daha yumurtlama oluşmadı sanırım, bugün çok az bir akıntım vardı sanırım yarın yada ertesi gün yumurtlama olabilir, heyecanla bekliyorum...

KIYAMET KOPSA MEDYAMIZ NASIL DUYURURDU....!
Sabah : Biz öldük...!
Cumhuriyet : Atamıza kavuştuk
Star : Şok Şok Şok... Sonunda koptu...
Arena : Rüşvetle cennete girenler
Yeni şafak : Mahşerde CHP yine olay çıkardı
Bilim Teknik : Evren hakkında bütün bilmediklerimiz
Dünya Gazetesi : İMKB de endeks bir daha yükselmeyecek
Reha Muhtar : Sayın zebani kazanların yanında terlemiyormusunuz?
Başbakanlık : Devletimiz bütün yaraları saracak
Oyun Dergisi : Game over
Emniyet : Cehennemde ergenekon cephaneliği bulundu
İbrahim Tatlıses : Allah cezamızı verecek
DTP : Anadilde sorgulanmak istiyoruz
Zaman : Biz demiştik...!

kızlar eşimle facebook taydık birisi bunu paylaşmış bende sizlerle paylaşmak istedim herşey ne kadarda klişeşti değilmi:laugh:

valla ben aşk-ı memnudan nefret ediyorum bizim aile göreneklerimize uymuyo şahsen akrabalık var sonuçta kan bağı olmasada yani bazı erkekler etkileniptecavüz ediyorlar kadının gönlü yoksada adetlerimizin çoğu Kuran-ı Kerimden gelir mesela amca teyze kızı haram fakat yinede evlendiriyorlarNisa suresi Kuran-ı anlayarak okuyan bilir ensest ilişkilerden başka konu yok sanki zaten okuyoruz haberlerden bazıları mahallamizde oluyo ahlak göçmüş vaziyette

canım benım ben burda olmasamda özelden yaz bana cevplarım ben canım daha yumurtlaman gelmemiştir ondan çızgı çıkmıyordur zaten yumurtlamana 24-48 saat kala çıft çızgı çıkması lazım canım çızgılerde ıkısıde aynı koyulukta olmalı yada test çizgisi kontrol çizgisinden koyu olmalı canımcım haberın olsun sormak ıstedıklerını yaz bana cevpalrım ben tatlım