Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hehe kendi kendinin başını belaya sokan bir ben varım burda heralde tamam çay koyuyorum sizde gelirseniz yerimm çayın yanında ne alırsınız bacılarımmm

bak soracağım birazdan ne yediğini ona göre , getirme beni oraya haaa :dwarf:

kız allah iyiliğini versin anam keni canın çekiyo rejimden dolayı yiyemiyon demii 😛iha:

banane yaaa yem,iycem akşam kocişimn de kızıcak yememiş bılaşiklar bile duru diye amannnn kimin umrunda ya yapmıyorumda yemiyorumda işde

hıc de bılem ben ogun atlamadan yedım tamammı hemde duzenlı bı sekılde.....bana bak benım elım agırdır sopaya mopaya gerek bırakmadan hallederım ısımı....tamam bulasık falan kalsın aksam her halukarda sen yapacan nasılsa😛iha:ama yemegını yeeeeeeeee hıc olmadı bı tost yap yeeeeeeeee

bananeeee yaa yemiyorumm çocukk isterken ben çocuklaştımm yemiycemmmm işde bananeeeeeeeeeeeeeeee😛iha:

[sıze=5]aaaaaaaaaaaaa bak gelecem ama çok kötü olacak ayşem gülüm kız bayılırsın mayılırsın beni delirtmeeeee bak benim istihbarat ağım kuvvetli bulurum yerini yurdunu gelirim yanına döve döve yediririm haaaaa[/sıze]

tamam
kaşınmakaşınma
tamam anammm psi psi kopatlarım benim yiyorumm şimdii yaa

korktumm valla sizden ikiniz birden dövmeyin barii teker e

teker gelin anam zatii halimm yokkk karşı koyamam sizee

Merhaba kızlar,

Beklendiği üzere reglim geldi bugün malesef... anlayacağınız pre-seed de olmadı 🙁(( artık her şey allahtan inşallah benim de vaktim gelir bir an önce.