Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ınsallah canım yaa ılk defa basıma geldı cok rahatsız oldum valla daha önce olmamıstı boyle bısey...sende bıseyler atıstır az da olsa yeee tamammı

yaa denedim yemeyi sonra miğdem ağrır bak ayşegül yemen gerekiryo sağlığını düşün diyorum ama dinlemiyoki beni içim almıyo canım hiç bişi yapmak istemiyo çok mutsuzum benn allahım bana yardım etsin çabucak toplıym kendimi inşş

ınsallah kotu bısey degıldır ve ılac kullanmam gereken bısey cıkmaz yoksa ılac ıcememmmm kıssssssssss

canım korkma ya ilaç içmen gerekse bile zarar veren ilaç diğildir bebişe meark etme

Ayşegülll !!!! Olmaz öyle şey hemen birşeyler ye lütfen , kahvaltıdan bahsedşyorsun vakit ikindi neredeyse.hemen birşeyler ye yoksa seansa geliyorummm :n028:

abowwwww korktumm gülüm sen elinde sopayla mı dolaşıyon yiycem talım tamam kızma yerim seni aaaa buldum kurabiyemm ben seni yiycemm hatta üstüne çikolata sosu dökücemm öle yiycemm seniiiiiiiiiiiiiii

agrımaz mıden falan bahane uydurma bak desene eslık ederım haaaaaaaaa azcık bı lokma atıstırırsan yeter hıcbısey yememek senı daha halsız dusurur unutma

hehe kendi kendinin başını belaya sokan bir ben varım burda heralde tamam çay koyuyorum sizde gelirseniz yerimm çayın yanında ne alırsınız bacılarımmm
rejımdeyım valla bısey almayım ben😛iha:
ekmek arası yap yumurta kır yagda uzerınede ya kasar ekle varsa yada beyaz peynır ekle ekmek arası yap yeeeeeeee yanınada bıkac tane zeytınnnn ohhh mıs gıbı cayda var afıyet olsun sımdıden:laugh:

hoş geldın canım kanaman başlar bır kac gun içinde bende oyle oldu