Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim sakin ol bakalım , nasıl insanlar zalim , birşey mi oldu da böyle düşünüyorsun??? köyde ebe yok mu? gerçi olsada 2,5 aylık bebişin kalp atışını anlayamaz tabii, canım işin zor Rabbim kolaylık versin ...Bekleme dr. kontrolünü ,endişen varsa yarın git doktora olmaz mı ?Ya durumunu tam bilemediğim için bişey de diyemiyorum , eş,n asker mi, askerliğini mi yapıyor.Askeriyenin dr.u filan bakamaz mı acaba , ah canım yaa..

beklemek insanı kahrediyor, yıpratıyor. bir an önce test yapmanda fayda var.
inşallah meleğin gelmiştir.
kendimi unuttum yaaa şuan. dualarım seninle desencim.
canım çook sağol ,Allah razı olsun , hepimizden razı olsun inşaallah .

benimkinin nedeni azıcık yeni evli olmamızdı🙂 jinekolog ilk 3 hafta bu tip durumlar olabilir dedi anlıcan kocişle ilk günlerimiz kaşıntı içinde geçti 🙂

ayse gülllllllll napıyon bıttımı işlerın canım yoktun bı ara...

yok gülüm iş güç hak getire oyun oynuyodum nette kafam dağılsın diye bir taraftan da kitap okuyorum iyi geliyo napıcağımı şaşırdım daha kahvaltı bile yapmadım hiç bişi canım istemiyo

canım inş hamişsindir tatlım benimm

canım ben doktora gebelık ıcın gıtmıcem maalesef.....akıntı cok ve kasıntı var buyuk ıhtımal mantar var onun ıcın gıdıcem ben yoksa parcalayacam elımde kalacak bıtaraflarım:laugh:

ayyy canımcım ne zordur o mantar bende sinir oluyorum okadar dikkat ediyorum ama olucaksa oluyo umarım çabuk geçer tatlımm

yavrum bi sakişn ol parçalama bi yerlerini 😛iha: lazım olacak oralar... Mantarsa ilaç kullanırsın geçer ,üzülme..

ınsallah canım yaa ılk defa basıma geldı cok rahatsız oldum valla daha önce olmamıstı boyle bısey...sende bıseyler atıstır az da olsa yeee tamammı

ayyy bitanemm ya kıyamam sana nasıl zalimler canım yaa inş bişi yoktur kendini öyle tedirgin etme lütfen inanki sana yardımcı olmayı çok isterdim ama bilmiyorumki dr agidemiyosun anlaşılan ama başka türlüde nasıl anlaşılırkii allah yardımcınn olsun rabbim bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş

Ayşegülll !!!! Olmaz öyle şey hemen birşeyler ye lütfen , kahvaltıdan bahsedşyorsun vakit ikindi neredeyse.hemen birşeyler ye yoksa seansa geliyorummm :n028: