Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

öle bebek istemeyı bilioalar benim canım bişey istemio tuttruo sana karpuz alayımmı onu alyımmı istemiom diom benmi aş ereiom senmi diom.benim aklıma gelmeyen meyveler onun aklına gelio

hergün internetten hafta hafta takip ediom bebek gelişimini .bana iternet cocuğu olcak bizimki dio internettemi doğursan neyapsan interne olmassa benim karı cocukta doğurmaz dio

Aysegülcüm,hayir,biz daha önce konusmadik seninle.Biz 16 aydir deniyoruz.Hayir,ilk degil,bir oglum var.Ama oglumdan sonra 3 düsük yasadim.Eger o zamanlarida sayarsak 10 yildir ugrasiyoruz ikincisi icin...

kızlar merhaba ben yokken neler olmuş neler bitmiş hiç hberim yok valla ayşegülüme üzüldüm yaaa

selam kizlar...
aysegülcüm canim benim. Allah büyük. Demekki en hayirlisi buydu. Iyiki dis gebelik falan olmamis. daha cok üzülürdün öyle. Insallah en yakin zamanda kavusursun bebeisine canim....

canlarım güzellerimm benim testeğiz benim için gerçekten çok önemli iyiki varsınız bugün daha iyiyim dahada iyi olucamm testin sonucu pozitifmiş dedi eşim başimdan kaynar sular döküldüü sankii ama napalım insan nasıl düşüyosa öylede kalkmasını bili mecburuz buna allahtan hiç ümit kesilmz

burcumm yerim kıs senii seni gidi alıngann hamiş senii
iyi yapmişsın fıstığım kilo işinide kafana takma lütfen bebiş sağlıklı olsunda gerisi çok önemlii diğil rabbim sağlıcakla kucağına versin inşş