Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sevındım canım sende ıyımısın bulantın falan varmı pekı ne kadarlık oldu suanda kuzucugun?ınsallah test sonucları guzel cıkar....sorunsuz...
bulantım yok cok şükür sabahları oluo biraz .iştahım yok kilo verıyorum dr öle dio.ama nedense kıyafetlerimin hiçbiri olmuo popo biryanda göbk biryanda nasıl veriom anlamadım
11 haftalık suan

bulantım yok cok şükür sabahları oluo biraz .iştahım yok kilo verıyorum dr öle dio.ama nedense kıyafetlerimin hiçbiri olmuo popo biryanda göbk biryanda nasıl veriom anlamadım
11 haftalık suan
son zamanlarda alırsın kılo ıstahında acılır canım....duygusal olarak bı degsıklık varmı tatlım yanı anıden sınırlenme aglama falann yanııı yoksa herzamankı gıbımısın?

son zamanlarda alırsın kılo ıstahında acılır canım....duygusal olarak bı degsıklık varmı tatlım yanı anıden sınırlenme aglama falann yanııı yoksa herzamankı gıbımısın?
oooofff hemde ne ağlama cok alıngan oldum.gecen eşimden dondurma istedim oda aldı yarısını yedim oda oturuo karsımda basladım ağlamaya.sen neden elimden almıon şişkomu olmamı istion neden engel olmuon bana ooo daha neler neler
adam pişman oldu aldığına

😛iha:😛iha:ay canımmm yaaa ee onlarda anlayacaklar ama bızlerı olmazkı oyle ıdare edecekler valla zor ama bızler daha zor durumlar yasıyoruz kadın olarak ve hamıle olarak (hamıle bayanlar ıcın dıyorum yanı)

canım yapmazsam ve gelmezse bu sefer daha çok ümitleneceğim , yaparım çıkmazsa umut biter,geç döllenme ihtimalim yok çünki, bu ay yumurtlama döneminde sadece 11. gün çalışabilmiştik.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım

günaydın canım

DESEN canım ınsallah senden güzel haberler alabılırız canım hadı bakalım beklıyoruz haberlerını

hakkımızda hayırlısı tatlım ..

güldürdün beni yaa , ilahi burcumss