Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Aysegülcüm,hayir,biz daha önce konusmadik seninle.Biz 16 aydir deniyoruz.Hayir,ilk degil,bir oglum var.Ama oglumdan sonra 3 düsük yasadim.Eger o zamanlarida sayarsak 10 yildir ugrasiyoruz ikincisi icin...

selam kizlar...
aysegülcüm canim benim. Allah büyük. Demekki en hayirlisi buydu. Iyiki dis gebelik falan olmamis. daha cok üzülürdün öyle. Insallah en yakin zamanda kavusursun bebeisine canim....

melekleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer nerdesiniz?
herkes dizi takibinde herhalde
kızlar bizim listeye geniş ailedeki nazanı, aşk-ı memnudaki bihteri, hanımın çiftliğindeki güllüyüdemi eklesek?:laugh: nede olsa onlarda hayatımızın bi parçası oldu
ben en çok bihterin sonunu merak ediyorum ortalık fena karışık

evet fena karisti ama benim bildigim bihter blöf yapiyor. yani hamile falan degil.

iyiyim canım sen nasılsın? bi yandan geniş aileye bakıyorum bi yandanda foruma ama kimsecikler yok bu arada seninde günün yaklaşmış kimbilir nasıl heyecan vardır şimdi sende

valla ben ask ve ceza yi izliyoru... cok süper bir dizi. tabi kendimi oyalamis ta oluyorum. cok düsünüyorum yaa... habire korkuyla tuvalete giriyorum. ha geldi ha gelecek diye. Beklemek cok kötü yaaaa.
sen ne yaptin??? sen hangi günü bekliyordun???

evet o dizide güzel ama benimki geniş aileye bakmak istiyo
benim günüme daha çooooook 2 nisan tahmin edebiliyorum şuanki stresini beklemek en zoru insan sürekli kendini dinliyo sürekli belirti arıyo ben ne yaparsam yapayım düşünmeden edemiyorum örgüye verdim kendimi ama oda fayda etmedi bakalım 2 hafta sonra alternatif bişileee düşüncez🙂