Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım mallah o çiftede sabır versin çok haklısın inanki toplıycam kendimi kızma bana neolur elimde diğil

evet tatlım ben hissettim hamile olduğumu ama yine nasip olmadı sağlık olsun bitanemm

merhaba kızlarrrrr

hoşgeldin güzel hamiş nasılsın baklım

inşş güzelim beniim ya bugün ne güzel sözler çıkıyo sizden ölee kendimi üzdüğüm için utandırıyosunuz benii ama

canım aysegul senın kanaman tamamen basladımı yoksa geldı ve kesıldımı canımcım

canımmm hala devamm ediyoo sancılı bişekilde ama kalbimin acısından ordaki ağrıyı umursamıyorumm rabbim senin bebeişini nazarlardan korusun sağlıcakla al kucağına inşş

ınsallah güzel haberler alabılırız senden canımcım
baya canım helekı sabahları ögürerek kalkıyorum yataktan ne olacak halım bılmem amın canım sagol

inşallah hayırlısı bakalım...
ayyyy kıyamam sana çok zor bir durum, rabbim yardım eder inşallah... biraz daha dişini sıkmak zorundasın canım, sonra rahatlarsın

hosbulduk canım ıyıyım sen nasılsın canım benım kanaman devam edıyomus hakkında hayrılısı olsun canımcım Allah ım çok büyük bak demekkı hamıle kalabılıyosun kendılıgınden bu bıle çok güzel ve söyle düşün bu öyle bır nımetkı vücut saglıklı görmedıgı bırseyı atıyo kabul etmıyor belkı dogsa sakat olacak yada baska bişi canımcım bu tarafından bakmaya çalış tatlım amın canım çok sagol

canım mallah o çiftede sabır versin çok haklısın inanki toplıycam kendimi kızma bana neolur elimde diğil
kızmayız canım sana senın ıcın senı sevdıgımız ıcın uzulmenı ıstemıyoruz sadece kısssssssssss sayende psıkolog gıbı olduk yaaaaaaawww:laugh:
toparlayacaksın kendını bılıyoruz zaten canım zamanı var bıkac gun gecsın aysegulumuz yıne neselendırecek bızı

ayşegülcüm şimdi bir kat daha üzüldümmmm 🙁(( rabbim sana ve eşine sabırlar versin. evet gerçekten çok zor bir durum ama inşallah bir gün sen de anne olacaksın canımmm. iyi tarafından bakmaya çalış belki de down sendromlu bir çocuk olabilirdi ya da başka engelleri olabilirdi. inşşallahhhh allahım sana hayırlısıyla göbüşünde kalacak sağlıklı bir bebek verir canım benim.

sakın üzülme bol bol dua et, herşey allahtan.