Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kısssss bizde seni seviyozzzzz hem işin en mantıklı tarafı bu. yanlış anlayan birisi olacağını tahmin etmiyorum

canım yemin ediyorum teste fırsat kalmıyor.şuan okadar sıkıntılarım varki
anlatamam yani

anladım canım, tabi sen de haklısın. o zaman sen vakit bulduğunda mutlaka muayene ol, allah korusun da farklı birşey olmasın. allah sana kolaylık versin.

hımmm ok desencim, tamam biz zaten buralarda oluyoruz. doğru düşünmüşsün bazen acayip karışıyor. bunda alınacak gücenecek bir şey yok ki! sadece daha sistemli ve düzgün olacak. yani yanlış anlaşılacak birşey yok...
🙂 ben de seni severim kızzzz yoldaşım bizim günler de yaklaştı haaa 🙂

canım zaten çocuk dışında aklıma herşey geliyor.hayırlısı olsun artık.neyse çıkmam lazım görümcemin çocuğu bende.şimdi problem olmasın.sonra tekrar görüşürüz.

İnşallah hepimizin olur.
Eşimin sperm sayısı düşük o yüzden...
hııımmmm bak ona en iyi gelen keçiboynuzu...denedinizmi? sperm sayısını kat kat arttırıyormuş yanliş hatırlamıyorsam yarım litre suya 6 7 adet keciboynuzunu kırıp atıyorsun 5 dakika kaynatıp 20 dakika demliyorsun yemeklerden önce 1 su bardağı içiliyor istersen bi deneyin

İnşallah hepimizin olur.
Eşimin sperm sayısı düşük o yüzden...

canım allah o kadar büyük ki bu yüzden hiç üzülme, hayırlısıyla en kısa sürede sen de anne olabileceksin.... sadece bol bol dua et. benim bir teyzem hem kendisi hem eşi korunurken 3. ye hamile kalmıştı ve o zaman bu bebeği bana allah gönderdi demişti, çünkü bilimsel olarak hamile kalması mümkün değildi.

eşine sperm kalitesini artırıcı yiyecekler yedir. özellikle keçiboynuzu yesin. pekmezini de yesin. benim doktorum sorununuz çıksa bile dert değil, çocuk değil çocuklarınız bile olur dedi, çünkü tıp çok ilerledi. allah yardımcınız olsun.

aa arada bir girer kopyala yapıştır yapmadan duramam ben kaç ayın bağışıklığı beni mazur görün artık kızlar arada taşırım sayfaları ama merak etmeyin sayfada bi değişlik yapmam 🙂))

Sağolun kızlar... Denedik aslında onları ama faydası oldu mu bilmiyorum. Çünkü tekrar test yaptırmadık. Sanırım işe yaradığına inanmak istiyorum...

mrs m iyiyim canım sen nasılsın senin haberlerin için burdayım canım ya hadi dört gözle bekliyom senin haberlerini

iyiyim canım sağol,
canımmmmm ah inşallah verebilirim güzel haber ama bilmiyorum, bir taraftan regl belirtilerim var. karnımda şişti öfff.

canım zaten çocuk dışında aklıma herşey geliyor.hayırlısı olsun artık.neyse çıkmam lazım görümcemin çocuğu bende.şimdi problem olmasın.sonra tekrar görüşürüz.

tamam canım görüşürüz

heyyyyyyyyyy ne oluyo burda bakayım heeeeeee ben burdayken lıste benden sorulur 🙂heeeeee ona göre kızlar ben yokkende mrs.m ve desen sız bakın artık bu işlere canlarım eeeee duygucumda arada el atmadan olmaz tabıkı