Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

simdı aradım hastaneyı benım arkadaslarım orda çalışıyor 1 saat içinde sonucu verıyorlarmıs 23-28tl arası falanmıs fıyatıda canım hemen git ver kanını ögrenelım

ya ama hemen gidemem ki iş yerim buttimde uzağım şuan herşeyden bide işlerim çok yoğun çıkamıyorum hemen öyle offfff yada benim medicalde hemşire tanıdığım var ona gideyim olmazsa o alsın kanımı hemen alırım belki sonucumuda ama akşama gidebilirim ancak

tamam o zaman aksama gıt canım o da olur farketmez hangısıne ıstersen oraya gıt am beım dedgıım yerden 1 saat sonra sonucunu ögrenırsın arayıp ögrendım senın için

oooooo kimleri görüyorummm ebrucum gözüm yollarda kaldı hayatımmm nerelerdesin bakimm?test yaptırdınmı merak ettim
Canlarııııımmm nasılsınız,kusura bakma yazılanları okuyordum ancak gördüm,evet canım test yaptırdım internetten bakıcam sonuçlara,saat 3 gibi belli olucak sanırım,bu arada SELZEHCİĞİM vede BERA canlarım çok geçmiş olsun sıkmayın canınızı,hayırlısı böyleymiş deyip avutucaz kendimizi her zaman yaptığımız gibi üzülmeyin olurmu🙁 Bu arada kanımı verinceye kadar çok ümitliydim noldu bilmiyorum bir anda umutlarım kayboldu nedense😕 ama neys ehayırlısı dicem hiç üzülmicem sonuç ne olursa olsun söz verdim kendime.BU arada sendne bekliyorduk asıl güzel haberleri Fatoşcuğum sendende tık yok😕 hadi yaptır artık kızz şu testi yemni,n ederim kendi sonucumu seninki kadar merak etmiyom😀