Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım benim moral bozmak yok hayırlısı diyoruz ya öyle olmuş demekki hayırlısı buymuş bidahaki aya devam edicek bekleyiş ve inş olucak tatlım Rabbimin izniyle sıkma canını

nurcum misafırım vardı bırtullu gıremedım sıze yazamadım sımdı ben anneme geldım burdan gırdım canım sızde ne var ne yok ya özlemısım herkesı ya.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
Ela_1982................5 temmuz(elacım senden de bekliyoruz)
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

Bera nerelerdesın canım yaaaaaaa,çok merak ettım senı,nerelere kayboldun

şirine bende hamıle degılım dün hastalandım o kadar da ümitlenmıstım ama olmadı hayırlısı artık canım sana bırsey sorucam ben bır rüya gördüm yorumlasana bana rüyamda 2 yumurta görüyorum elımde avucumun içinde diyorumkı kendı kendıme offf ya yıne olmamıs yıne yumurtlam yok hamıle degılım dıyorum rüyamda çok üzülüyorum avucumun içinde onlara baka kalıyorum sonra uyandım işte regl olmamıstım daha bu rüyayı gördügümde daha zamanım vardı yanı anlamı ne olabılır rüyanın canım

kızlar doktorumla görüştüm şimdi anlattım olayı bana hemen acilinden kanda gebelik testi yap dedi bu akşam kan testi yaptırıcam yarın saat 3 gibide sonuçları alırım bakalım ne çıkıcak çok merak ediyorummm ne olur dua edinnn bana kalbim çarpıyo şuan kuş gibiyimmm