Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

[BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

ebrucum akşam yemeği için kalkmıştım canm
ya benimde sınavlar başlıyo biyandan çalışmam lazım ama bi türlü konsantre olamıyom ya aklımda bebiş🙂

ebruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tatlım nerlerdesin yahuu k kalkıcam yine evin içinde deli danalar gibi dolaşcam.ayyyy canım künefe çekti kızlarr valla yemekten sonra gidip yicem bu arada hamile kalmadan aşeren tek insan🙂

Son düzenleme:
Kızzz Allah iyiliğini versin emi,yok yok merak etme aynı durum bendede mevcut ah ah canım neler neler istiyor,birsürü yemek gözümün önünde uçuşuyo walla acıkınca,oh yaşasın yatcaz kalkcaz ben doktoro gidicem😀

allah ilahi ebru beni guldurdun allahimda yarin seni guldursun insallah yarabbim bende diyorum yaticaz kalkicaz atesimi olcucem.

bu arada haftasonu melekleri olarak ebru ben hazal ve selzeh🙂 arkadaşalr tüm arkadaşlarımız bizlerde içinde hayırlı bir hafta geçirmeyi ve hayırlı haberler alıp vermeyi nasip etsin Rabbim inş

Son düzenleme:
nurcugum iyigeceler sana canim yarin insallah atesin yukselmis olur canim bekliyorum haberini ebrucugum yarin sende kan testini yaptircaksan canim bize haber et ins

Canlarım Hazalcığım ve Nurcuğum kızlar bizim herif rehin aldı pcyi başından kalkmadı saatlerce anca bana sıra geldi sizler yoktunuz,sizede iyi geceler canlarım iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim canım arkadaşlarım darısı hepimizin başına inşallah,sonuçlar öyle sanıyorum ki 3,ile 3,5 arasında belli olur sizi o saatlerde haberdar ederim tatlıcıklarım hem yarın ben yeni taşınıcamız evide temizliyeceğim işim bir hayli yoğun ama merak etmeyin ne yapıp edip size haber ulaştırırm sizleri seviyorum öptüm Allaha emanet olun