Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iyiyim nurcuğum iyiyim sağolasın sizler nasılsınızzzz? KIz dediğim gibi eşim geceye gidecek onunla ilgileniyorum fırsat buldukça ara ara girdim yazılanları okuyup geçiyorum yazamıyordum kusura bakmayın ama şimdi geldim merak etmeyin burdayım laklağa devam😀

İnşallah canım yaa ben artık o kadar sapıttımki kesin hamileyim gözüyle bakıyorum birde değilsem büyük bir hayal kırıklığı olucak ama üzülmicem aman Allah ne zaman nasıip ederse artık,bu kadar ümitlenmemde haklı gerkçelerim var aslında,göğüslerim acayip büyüdü ve acıyorlar,sonra ateşim var gün içinde alev alevim yaa ben hiç böyle olmazdım,normalde çok üşürüm,sonraa bilmiyorum kzılar siz böyle bişey farkettinizmi ama ben son dönemlerde farketim ilişkiye girerken sağ kasığım çok acıyor sanki orda bir şişlik var ve ona basınç oluyormuşcasına canım acıyor kızlar sizde de böyle bişey oluyormu?

canim ya bendede gun ortasi cok sicak vucudum ama havalarda isindi diyorum ben bende kasik sancisi cektim 1 gun surdu ve bitti simdileri de igne tarzinda yatarken ve otururken batmalar oluyor ama o batmalari piskolojik diyorum ya normalde regli belirtim benim cok once baslardi ama simdi regli belirtimde yok ha bide cok guzellestim budami piskolojik ya anlamadim.

Allah canını almaya çok güzelleşmiş miş😀 biz görmüyozya ye bakalım bizi😀 ya şaka bir yana bildiğim tek bişey var göğüsümdeki bua cıyla kasığımdaki bu baskı ve acının psikolojik olmayacağı kızlar,onun dışında yorgunluğumu çabuk yoruluyor olmamaı,uykumu,yada ateşimi psikolojik olduğuna bağlarım ama göğüsümdeki şiklik ve acı ve kasığımdaki ağrı kesinlikle psikolojik değil ama bide hamile değilsem acaba neden böyleyim birde onun için telaşlanıcam😕

aycanim ya insallah hamissindir yarin kan testi yaptir bizede haber et canim ya gercekten cok zor o kasik acisini bende cektim canim 1 gun surdu ve cok sitdetliydi ve dedigin gibi kesinlikle piskoloji deyildi

Ayy inşallah canım yaa hepimiz hamileyizdir umarım,evet yarın yaptırıcam kan testimi,dayanamıyorum artık,inşallah hayırlısıyla pozitiftir kızlar yaa hem bizede moral olur🙂