Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ınsallah kızlar ama megersem ne kadarda çok ıstıyormusum bebegı suanda anladım

çok üzgünüm canım regl oldum bu sabah gözyaslarına boguldum çok kötüyüm sana yazarken bıle gözyaslarımı tutamıyrum
canım benim lütfen bak böyle yapma içini ferah tutucaksın güzel düşünüceksin ki her şey ii olsun.hem biz inançlı insanlarız Allahın izniyle tevekkül edicez dimi ama sen yapman gerekennleri yaptın ve bekledin uygun vakit geldiğinde de olucak inş.sabır ve tevekkü ile cnm belki söylerken kolay gelebilir ama çok şükretmeliyiz sağlıklıyız sorun yok hayırlı vakitte olucak inş öyle değilmi hadi gözyaşalrını sil ve gülümse🙂

ınsallah kızlar ama megersem ne kadarda çok ıstıyormusum bebegı suanda anladım
hep ayniyiz canim ya ilk denemede bisey olmuyor ama benim esim artik regli gunum gelince merakla bekliyor ve ben regli oldum diyince reglim bitesiye kadar her gun kavga oluyor canim ya insallag senin ikinci ayinda gelir bebegin uzlme serin tut kendini mevlam neylerse guzel eyler hayirlisini dile bende yine umut yok canim ama ben uzulmiycem nasip artik diycem esimide takmiycam bu ay kavgalarini

desteklerın için çok tesekkür ederım canım haklısın tabıkı ama ınsanın elınde olmuyor işte bende rüyalr görmüstüm rüya tabırlerıni okudugmda bebek çıkmıstı, esım demıstı bana hamıle gıbısın gözüme öyle gelıyosun, arkadasım fal bakmıstı 2 vakte kadr bebek var dedı hepsı benı çok umutlandırmıs belkıde ondan böyleyımdır

zaten en büyük sıkıntımızda herşeye kaptırmamız oluyp bende acayip duygusal bi insanım ve çok kaprtırıyorum kendimi ama bu ay öyle yapmıyorum hem çok umutluyum hemde olmaz die düşünüyorum ve hep hayırlısını istiyorum inş hayırlısıyla olur hepimizin cnm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
Selzeh......................31 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....