Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

peki canım sen bilirsinnn herşeyin hayırlısı vardır bi keramet🙂burası türkiye dediğin gibi canımm ne zamn ne olucağı hiç belli olmuyo canımmmm

Neyse arkadaşlar ben çıkıyorum eşim gelir birazdan sofra hazırlıyım,hepinizi öpüyorum fatoşcuğum seninde güzel haberlerini bekliyorum canım sağlıcakla kalın görüşmek üzre baş baş😀

ya kızlar benimde daha 5 yada 6 günüm var ve ama hala herbiyanım sıcak ve kasık bölgeme bi batma geliyor ve gidiyorr birde kızlar ben 10 kere tuvalete gidiyorum neden acaba bende günde belki 2bardak su anca içiyorum üşütmedimde üşütsem kasıklarımdada çok ağrı olur offf acaba kızlar yarın sabah idr.test yapsam çıkarmı yaa yada ateşimi ölçsem belli olurmu gebeyken kaç oluyo tahminen kızlar banada cev verinde rahatlayayım ben bu ay stres yapmıyordumda bu bi kaç günde oldu ayyy ne yapıcam yada neyim kızlar acaba

kızlar bu arada ben sımdı karnıma baktımda göbek delıgının altından asagı uzanan çizgi olur o çızgı belırgınlesmıs kahverengı belırgın olmus

canım o çizgi hamile oldugunu gösteriyo bende aynen ole acık kahve bellı belırsız çizgi olmustu,kan testi yaptırsan iyi olur canım ya en azından sonucu ögrenır rahatlarsın,böyle acabalarla beklemektense net bı sonuc almak daha ıyı oluyor,işallahhhhhhhhhhhhhhh hamişsındırrr yaaaa