Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bakın kızlar size ne dıcem benım iş yerımde bır arkadasım va dah yenı evlı 1 ayı yenı geçtı yanı hemen çocuk ıstedıler hiç korunmadılar kız geçen pazar test yaptı pozıtıf iş yerınde de süreklı benımle konusuyordu ama kızın hiç belırgın belırtısı olmadı adetı geçtı bana dedıkı benım gecıkebılıyor mıde bulantısı mıde yanmsı olmadı gögüslerınde degısıklık hıssetmedı ne sıskınlık ne renk degısıklıgı sadece hep yemek düşünüyorum dıyodu bide uykusu vardı o kadar

ay ne güzellll allah analı babalı büyütmeyide nasip eder inş.canım ya .o duyguyu bizede yaşatır RABBİMMM.belki bizdeki uykuda gebeliğin belirtilerinden biridir canım ya

canım ya bende senin hamile olduğunu düşünüyorum nolur yap artık şu testi hergün bakıyorum yaptınmı diye ben senden heyecanlıyım ya hadi hepbirlikte hamileliğimizi konuşalım

canım ya bende senin hamile olduğunu düşünüyorum nolur yap artık şu testi hergün bakıyorum yaptınmı diye ben senden heyecanlıyım ya hadi hepbirlikte hamileliğimizi konuşalım

söz yarın sabah yapıcam canım.ve eğer ki olumlu çıkarsa size ne yapıp ne edip haber vericem canımmm çünkü yarın izinliyimmm burda olmucam ama dışardan biyerden yazmaya çalışıcam canımmm merak etmeyinnn ..... inan bende çok heyecanlıyım ve siz böyle söyledikçe benim heyecanım giderek artıyoooo inş.dedğiniz çıkar canımmm ve hamileyimdir.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

İnşallah hamilesindir canım yaa walla tüm kalbimle diliyorum bu uyku meselesine gelince niye böyle oldu bilmiyorum ama bend esnein gibi uykuyu çok severim ama saat 1de kalkıp 4 de tekrar uyumazdım yani ama birkaç gündür böyleyim birde çok fazla tuvalete gidiyorum gece 5,6 kez gündüzde bir o kadar çok sıvı tüketmekten dicem benim sıvıylada pek alakam yok valla aklım karıştı daha 8 günüm var ama bilmiyorum yaa dayanamıyoruumm😕

Amin canım çok sağolun kızlar beni okadar çok rahatlatıyosunuz ki anlatamam inşallah herkesin duaları kabul olur.bu arad sende bence pazartesi günü kan testi yaptır canımmm eğer ki merak ediyosan erkenden anne olduğunu öğrenirsinnn🙂

Ama bugün beni çok kzıdırdılar o nedenle o kadar yolu tekrar hiç gidemem ben sırf bugün işim hallolur diye sabahın 6 sında kalktım ee burası türkiye herekz işini doğru yapsa zaten böyle olmaz,o nedenle kendime söz verdim adet gününe kadar beklicem kısmetse tabi şeytana uymazsam😀