Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hayırlısı olsun canım çocukta yaparız kariyerde🙂 inşallah yerleşiriz
Ay inşallah ama en bileyim kızzz insan tembeliğede alışınca nasıl olcak bilmiyorum nasıl kalkarım ben her sabah o mide bulantılarıyla yada nasıl iş yerinde verimli olabilirim hiç aklıma yatmıyor ya neyse herşey kısmet hayırlısıyla bakalım bi olsunda,işin gerçeği eşimde pek sıcak bakmıyor çalışmama aslında özel polikliniklerde çalışabilirim laborant olarak ama bizimki polis mesai saatlerimiz hiç tutmuyor oda dolayısıyla istemiyor ben senin yüzünü göremiceksem çoluğumu çocuğumu elalemin kadınlarına emanet ediceksem ne anlamı var o kazandığın paranın diyo aslında haklıda bir yerde ama ben yinede tercihte bulunucam bakalım nasipte varsa herşey olur.

inş.canım meleğine yor sen o rüyayıda biran önce gelsinnnn küçük meleğin🙂

inşallah doğrudur canım baksana çizginde belirginleşmiş kız karındaki çizgi psikolojik olurmu hiç hayırlısıyla hamişsin sen hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

inşallah doğrudur canım baksana çizginde belirginleşmiş kız karındaki çizgi psikolojik olurmu hiç hayırlısıyla hamişsin sen hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

ınsallah canımya nebıleyım ben acaba çizgi öyleydı de ben mı farketmedım sımdımı bana belırgınlesmıs gıbı gelıyor dıyorum offff nasıl geçeck bu 3 gün bakalım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)
BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)
incemese.................5 temmuz (haziran anne adayı süperrrrrr)

valla süper yaa hadi kızlar inş bu ay hepimizden güzel haberler gelir dua ile....

Anam sıcaklardanmıdır nedir çok uykum geliyor kızlar yaa sizinde öyle oluyormu sanki gözlerimin üzerine kum torbası bağlamışlar gibi zor açık tutuyorum walla,öfff dahada dayanamzsam uyucam hee

Anam sıcaklardanmıdır nedir çok uykum geliyor kızlar yaa sizinde öyle oluyormu sanki gözlerimin üzerine kum torbası bağlamışlar gibi zor açık tutuyorum walla,öfff dahada dayanamzsam uyucam hee

aynen canım bende öyleyimm okadar uykum varki sanki hiç uyumamışım gibi
zor duruyorum hatta ara sıra masamın üzerinde uyukluyorummm normald euykuyu çok severim ama bu aralar fazlasıyla oluyo bu hafat işe hep geç geldimmm uyanamadımm sıcaklardan da olabilir tabi bilemiyorum canımmm