Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Günaydın arkadaşlar, ben taşınıyorum artık bugünpc de toplucam, birkaç gün ortada olmam, zaten çok mu ortadasın? diyebilirsiniz 😛iha: ama napim girip bakıyorum bütün gün pc başında ve yazan durumda olduğumdan bazen tuşlara dokunmak bile istemiyorum
adetime de az kalmış telaştan farkına varmamışım, hoşçakılın şimdilik görüşmek üzere, yeni bir yerde yeni bir evden merhaba diyene kadar kendinize çok iyi bakın özellikle de hamiş arkadaşlarım..🙂

MUCİZE
tatlım benim çok geçmiş olsun..biz seninle konuşmuştuk..herkeste olan kanamadan sanmıştık..daha doğrusu öyle olsun istemiş ve dua etmiştik..herşeyde var bir hayır demekten başka çare yok..iyi dinlen lütfen ve kendine dikkat et..seni çok öpüyorum canım benim

slm sammyha nasılsınnnnnnnnnnnnn

kızlar selam
ben bugün doktora gitttim bana klomen başlandı perşembe de yumurta kontrolü yapılacak.. yine başladık hormon ilaçlarına hayırlısı bakalım.. bende stres sinir yapıyo bu ialçlar yaa..aman bu ay yıkılıcam sinirden yine..desteklerinizi bekliyorum kısssslaaarrrr seviyorum hepiniziiiiii görüşürüz hoşçakalınnnnnn

selam canım artık sinir yapma diycem başlamışsın işte ilaca niye sinir yapıyosun hem sinir stres cocuk oluşumunu engellemiyomu tatlım aaaa ayıp sana valla🙂