Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sağol canım şuana kadar herkes kız dedi rabbim hayırlısını nasip etsin sağlığı yerinde zekası yerinde olsun yeter ayrıca umarım en kısa zamanda sen ve bütün arkadaşlar bu duyguyu yaşarsınız

amin canım kız erkek sağlığı sihatı yerinde olsun hayırlı olsunda cinsiyeti fark etmez canım çin takviminde gebe kalınan ay önemli haziranda kaldığın için erkek temmuzda kalsaydın kız olcaktı ben demiyorum çin takvimi diyo 🙂 dediğim gibi sağlıklı sihatli olsun cinsiyet farkketmez

amin canım inşallah allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhatli bebişler nasip etsin tebrikler canım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim

Efsuncuğum inan çok sevindim sağlıklı bir 9 ay geçirmen dileğiyle darısı başımıza,bu arada taze gebe olarak sanada sormak istiyorum gerçi Fatoşcuğum cevap vermişti ama birde senin fikrini almak istiyorum benim normal vücut sıcaklığım hep düşüktü maalesef be ateş ölçme yönetmini hiç kullanmadım bu nedenle sana sıcaklığım konusunda net bir cevap veremem yanlız bariz bir şekilde vucut sıcaklığımda artış var öyleki eşim bile diyo sen normalde buz gibi olurdun son 15 gündür cayır cayırsın diyo birde benim göğüslerim acayip şişti ve acıyorlar adetime 8,8gün var acaba hamile kalmış olabilirmiyimki diğer ufak tefek belirtileri hiç saymıyorum o kasık batmalarını vs leri

efsuncum hayırlı uğurlu olsun inşallah Allah onu kucağına almayıda nasip etsin canım ne gibi belirtiler yaşadın regl olana kadar paylaşırmısın