Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

güzelim üzülme doktor demiş işte yeni olduğu için görünmüyo die anormal bi durum olsaydı doktor söylemezmiydi iyi düşün iyi olsun tatlım üzülme hamilesin sen sağlıcakla kal

dünya güzeli anne adaylarımm ben çıkıyorum kendinize ii bakın fatoş haberini bekliyorum unutma ebru sende işlerini hallet kıs senle kaynatmayı özledim bi türlü denk gelemedik sizi seviyom ii ki varsınız cnm ailemm akşam uğrarım inş allaha emanet olun

sağolun kızlar moral verdiniz bana ne bilim ben hala inanamıyorum hamiş olduğuma belki ondandır bu arada çin takvimine bakan kimdi bana genelde kız diyolar nedense banada bakabilirmiiii ????

:hıms: BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:hıms:

FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)

BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
incemese.................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
:amigo:
:esra: HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;:esra:
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)

kızlar çok şükür değerimi öğrendim 1105 . işte şimdi hamişlik moduna girebilirim . umarım herşey yolunda gider. hayırlısıyla haftaya kesemizi ancak görebilirmişiz.
çok heyecanlıyım umarım mutluluğum yarım kalmaz . Rabbim isteyen herkese ve sizlerede enkısa zamanda Rabbim tattırsın bu duyguyu . 20 ay bekledim . Rabbim nasip etti çok şükür . umutlarınızı hiçbir zaman kaybetmeyin . rahat olun bebiş mutlaka gelip göbüşünüze konar canlarım
umarım buay hepinizin hamiş haberlerinizi alıcam inşallah . ayağımı sürüdüm . gelin peşimden inşallah

ay canım benim okadar çok sevindimmmm anlatamam canım ya hayırlısı olsun ozman :kapiş:sağlıklı sıhhatli bi evlat nasip etsin rabbimmmm canım benimmmmm