Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
FATOSSS................. 30 haziran -1 temmuz (Ben hala bekliyorumm)

BERA......................4 temmuz
Ela_1982................5 temmuz
incemese.................5 temmuz
SELZEH...................5-6 temmuz
HAZAL3...................9-10 temmuz
SEVİNC_NAZ............9-10 temmuz
birmur.....................9-10 temmuz
oriflamegamzeli...........10 temmuz
nur85......................11 temmuz
ebruaker21..............10-11 temmuz
yağmurun annesi..........18 temmuz
mavim.....................19 temmuz
ecem09....................24 temmuz
Eyşan.......................25 temmuz
Aussie Angel.............28 temmuz
HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ;
BOYALIKUS...............25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr)
EFSUN_55................ 26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr)
Gül Güzeli................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr)

ebrucum kan testi içinde bekle bence cnm gerçi sana böle diyomda benimde senle aynı tarihim ve idrar testi yapmayı düşünüyom🙂ayy napiim yaa merak ediyom ama çok erken🙁nesse cnm ben kan vermeye çok korktuğum için böle diyom sen çok merak ediyosan ver öğren cnm bizede haber et haa

canımcım döllenmeden iki hafta sonra kan testinde çıkma olasılığı yüksek diye biliyorummm yani belki kan testinde düşük oranda bile olsa hamile kaldığını öğrenebilrisin canımm.bu arada ateşinin değerini dil altından ölçtüğümüz dijital termometreyle belirleştiriyoruz.ve sabah erken saatlerde(07.00 ve 07:30 aralarında)ilk kalktığında dil altından ölçüm yapıyoruz.dğerlerin regl gününden itibaren ölçtüğümüzde daha anlaşılır bir hal alıyo canım.diyelimki 36.0 ile regl oldunn 28 gün içerisinde hergün aynı saatlerde ölçüm yaptığında bu değerin düşüyo yada yükseliyo 12-13.günlere kadar değerin belirli aralarda yükseliyo ve birden düşüyo anlıyosun yumurtlama zamanın ve yumurtladığın günün ertesi günü belirli bi seviyeyle artış gösteriyo ve o seviyle vede onu yakın seviyelerle ateşin devamı oluyo.ve eğer ki regl tarihine yakın bu artış sabitlenir yada belirli derecede artış gösterirse anlıyosun ki hamişsin canımm.bilmem açıklayabildim mi umarım kafan karışmamıştır.

fatoş ya bu bizim bilgdiğimiz termometre dimi hani bebişlerin falanda ateşini ölçmek için kullanılanlardan yoksa farklımı eczaneden tam olarak ne diyerek alayım cnm

Yok tatlım karışmadı merak etme anladım bilgilerin için teşekkürler,işte işin kötü yanı benim ne yumutrlama nede adet ateşimi bilmiyor olmam farkettiğim tek şey herzamankindne farklı olan bu vücut sıcaklığım neyse pazartesi kan testi yaptırırım aman pzt siden sonra geriye bişey kalmıyo gerçi adetime kadar bekliyim bari ben böylr yaptıkça eşimide sinirlendiriyorum çünki daha 10 varken idrar testi yapmıştım çıkmıyacağını bile bile eşimde sonra üzülüyorsun yapma artık diye bana kızıyo🙁