Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hoşgeldin duygucum yaa tek başıma bakınıyodum öylee herkesler gitmiş.naber cnm nasılsın sen listeye eklenmişmiydin istersen ekleyelim tatlım

kızlar ne yazıkki mutsuz SON pazartesi günü adet oldum. tatildeyim bu aralar nete pek giremem herhalde güzel haberlerinizi bekliyorum. hepinizi öpüyorum görüşürüz.

iyi akşamlar kızlar bikaç gün giremedim yazılanları okumaya gücüm yetmedi valla harikasınız.hamile arkadaşlara bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin mevlam bizim içinde bol dua lütfen bu arada fatoşcum listeye benide ekle lütfen sat:5 haziran beklemedeyim öpüyorum hepinizi yeni gelenlerede slm hoşgeldiniz

allahın izniyle sabah yola çıkıcaz inşallah 2 gider 3 döneriz başka mekanlarda ilişkiye girmenin faydası olduğunu duymuştum...kayınpederim dün kayınvalideme bi sorunları varsa istedikleri doktora götürelim falan demiş annemde onlar gitmişler bi sorunları yok stres yapıyorlar demiş...ben bu konu hep içimizde kalacak sanıyordum ama süre uzayınca dikkat çekiyor ve beni bu çok üzüyor..yani insanlar kendi aralarında bunu konuşuyorlar...bende evlenmeden önce aaa ölemi olmuyomuymuş doktora gitmişlermi falan diye konuşurdum böyle çocuğu olmyan birinin konusu açılınca ,şimdide benim hakkımda konuşuluyo işte...ben ep evlenmeden düşünürdüm ya benimde çocuğum olmazsa diye sakındığım çöp gözüme battı işte of yine daraldım biranönce yola çıkmak istiyorum..sizleri çok seviyorum..

Merhaba Melekler,
uzun süre giremedim nete malum tatildeyiz. P.tesi günü kan testi yaptırdik. Ertesi gün yani dün sonucu telefonla aldık. Doktor 1-2 haftalık hamılesin dedi. Cok heyecanlandık ve daha da dayanamadı kocam ailelere söyleyelim dedi. Biz de söyledik herkes cok sevindi. Biz de rahatladik gizli sakli konusmaktan. Darisi tüm isteyenlerin basina.

hepinizi öpüyorum, gelismeleri bildiririm, haftaya cuma gibi doktora gitmeyi düsünüyoruz. saglicakla kalın

hoşgeldin duygucum yaa tek başıma bakınıyodum öylee herkesler gitmiş.naber cnm nasılsın sen listeye eklenmişmiydin istersen ekleyelim tatlım
hoşbuldum canım ama biraz geç kaldım galiba 🙂 ben listeye eklenmedim biraz böyle takıılıyım şimdi listede kendimi görünce iyice stres olurum 🙂 bebiş yoksa bile biliyosun regli zamanım uzuyo temmuz 15 bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım

hadi canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun canım iyi tatiller sana