Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

evet aynen öyle hemen olur die düşünüyodum ancak öyle diilmiş hayır gitmedim canım biraz daha beklemeyi düşünüyorum ya bide stres meselesi var insan kafaya takınca stresten olmabiliyomuş burda yazılanlardada okumuşsundur ondan dolayı salverdim gitti 🙂 ya bide doktora gitme için erken die düşünüyorum çünkü doktorlarda 1 sene veriyorlar eğer bir sene olmassa ondan sonra tetkitlerde bulunuyolar canım bide benim beyaz önlüklülere ve hastaneye karşı fobim var çok korkuyorum çok 🙂)

Oh misler gibi oldum valla😀 bu arada Carpe diem aramıza hoşgeldin canım dilerim senin beklentilerinde burada gerçek olur,umarım uğurlu gelir burası🙂

ebrucum güzel dileklerin için teşekkürler..umarım burada hepimiz birbirimizin sevinçlerine şahit olur ve bunu kutlarız!
kaderlerimizin bu anında bu ortak yanlarımızla buluştuk burada,biraraya geldik..bebişlerimiz bekletme bizii....

İnşallah canım yaa,gerçi insan bir hayali beklerkende o kadar sabırsız oluyorki,yersiz şüpelerle bütün bir ayı stres içinde geçirip tüm mekanizmayı bile etkileyebiliyoruz,örneğin ben daha 10gün var adetime ve ben daha şimdin kendimi o moda soktum bile eğer bu ayda adet olursam çok fazla üzülücem sanırım çünki bu aydan çok umutluyum nedense😕 Neyse şimdilik hoşçakalın arkadaşlar alışveriş için çıkmamız lazım ilerleyen saaatlerde görüşürüz öpüyorum baş baş

ebrucum görüşmek üzere, stres yapma ve düşünme lütfen..en azından yapmaya gayret et güzelim..bizim ve çoğu arkadaşlarımızın engeli zaten stres..

ben çalışmalrı bitirip beklemede olanlardanım cnm oyüzden bu saaatte burdayım çok heveslendim muhabbet etmek için
ama kimsecikler kalmamış senle benden başka🙂