Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kizlar iyi burdasiniz bana cevap vere bilirsiniz ya kizlar ben gece 4:30 dan beri dogru duzgun uyyamadim sol kasigima sanki bir bicak saplandi ve cok sanciyo hala devam elimi uzerine koyamiyorum su hamilelikte ki dedikleri sanci bumu yoksa bende tas falanmi dusuyor anlamadim tassa bile bu nasil tas dayanamiyorum ben bu sanciya bide 26 gunde regli oluyorum ve suan sanirim 13 14 gun var sizce ne bu sanci cok keskin olucem...

slm kızlar baya bi yazışmışsınız canım çıktı okuyana kadar işim dolayısıyla sürekli giremiyorum bende bu tabloda olmak istiyorum geçen ay 1inde oldum ama benim hep önde atar 3 4 gün o yüzden bugünlerde bekliyorum ama inş olmam

canım hoşgeldinnn bu sabah benimde sol kasığım felaketti uyuyamadaım ağrıdannn belki hamişlik ağrısıdır canımmm çünkü ararsıra olabilrimiş öyle benimde 1 hafta öncesinden arasıra ağırmaya başlamıştı şimdi şiddetli oldu

cok kotuyum canim ya sol kasigimda hic boyle olmamistim hala devam ediyor sabaha kadar hatim indirdim vallahi bu kadar sittetli olabilirmi acaba bilmiyorum ama devam ediyo hala arada bir afifliyo ama cok keskin sizdede oylemi oluyor hamisler kizlar yada bu tas dusurme olayi oluyorya oda olabilirmi ona nasil oluyor bilmiyorum ama ufffff ya ne bu sanci fikirlerinizi bekliyorum kizlar...

canım tam olarak hangi gün beklediğini söylermisin seni de alıyım tabloya

ayyyy boyali kus hamismisin canim allahim tamamina erdirsin simdi sira kimdeydi arkadaslar sancida okuyamiyorumda lutfen hepberaber ona dua edelim siraya gore..