Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım dediğm doğru reglı gununun gecmesı gerekıyo ama insan merak edıyo bende senın gıbı baya bı test yaptım çıkmadı cıkmayınca cok uzuldum ama 1 hafta sonra pozitif cıktı,yani birgun bıle cok önemlı bu testlerde,ben senın yerınde olsam kan testı yaparım en azından olumlu yada olumsuz bı cevap alırsın ona gore davranırsın,piskolojık reglı gunununde dğişebiliyor,
örneğin bir hafta reglın gectıkten sonra kendını kesın hamıle gıbı goruyosun ve o moda sokuyosun onun ıcınde cok hayal kırıklıgına ugruyosun,kan testını reglı gununde yada bırgun öncesınde yaptırırsam hayal kırıklıgına cok ugramazsın canımcımmm,işallah hamıle kalacaksın hıc uzulmeeeeee

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sende hoş geldinnn yakın anne adayııııı :laugh:,efsun sen test yapmısmıydın yanlışmı hatırlıyorum

hoşbuldum canım saol . :laugh: evet şimdilik daha yakın anne adayıyım . doğru tespit . test yaptım dün sabah evde silikte olsa çıktı 2. çizgi . ama emin oalmıyorum tabi kan testi belli olsunda öyle derim ancak hamişim diyee. dün regli günümdü ondan çok net değildi akşam veya yarın sabahta denicem bakalım daha net çıkar umarım