Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hissedilmezmi canim ama katlanacaksin hersey mercimek icin..

Anliyorum canim keske kendi annenler burda olsaydi o zaman daha guzel olurdu.. Benimkiler cok sukur hepsi burda o yuzden biraz daha bayrama benziyor ama yinede TRdeki gibi olmaz..

Senin hamile oldugunu herkes biliyor mu canim? Ah bu gorumceler yok mu pek severler simarmayi hihi 🙂 Saka tabiki ama bazi insanlar nazlanmayi pek seviyorlar..

Canim ama esininde bi arayip sormasi hatta seninle gelmesi lazimdi neden oyle yapti acaba?.. isleri falan mi yogun?

Sen takma kafana ve bu guzel gunlerin tadini cikart bitanem..

NUR
hangi gün başladın ovulasyon testi yapmaya benim de o kadar aralıkla oluyo ama ben koyu çizgi yakalayamadım bir türlü..daha doğrusu regliden sonra kaçıncı gün başladın??

NUR
hangi gün başladın ovulasyon testi yapmaya benim de o kadar aralıkla oluyo ama ben koyu çizgi yakalayamadım bir türlü..daha doğrusu regliden sonra kaçıncı gün başladın??
ovulasyon testine reglimin 9.günü başladım.hep silikti diğer çizgi daha doğrusu yaklaşıyodu rengi ama hiç aynı koyulukta olmadı takii 25.günüme kadar o günde öylesine yaptım sonra umutsuz bi şekilde gidip baktım ve çok şaşarıdım aynı koyulukta görünce ama değerlendiremedik.hayırlısı böyleymiş demekki.bu arada 17.günden itibaren renk diğer günlere göre daha koyuydu ama aynı koyulukta değildi.benim adetlerim düzensiz ya bi ay 32.günde bi ay 35 te bi ay 36 da değişiyoo inşş yumurtlama oluyodurr ben en çok onu merak ediyodumm

Sana dedim sen değilmiydin Konyada olup Ankaraya gitmek isteyen?

Eşinle aynı kurumdaydık hani!.. hatırladınmı?
🙂 canım o benim🙂
evet bizimde tayinimiz oldu ama ankara diil antalya offffffffffff ya çok kötüyüm hiç beklemediğimiz anda çıkıverdi bu tayin bayramıda rezil etti ne yapcaz bilmiyorum bi yandan seviniyorum bi yandan üzülüyorum ankarayı istiyoduk biz ya nerden çıktı bu antalya 1 aylık yoğun bi maroton bizi bekliyo hayırlısı olur inşallah
canım senin adına çok sevindim istediğin yer çıktı dimi

Kızlar hepinize günaydın.Bir tatil daha bitti ve yine işler başlıyor.Benim bayramım çok kötü geçti.Perişanım mide bulantısından gözümü açamıyorum.şu kısacık satırları bile size yarı yatar şekilde yazıyorum.berbatım.bebek isteyenler bir kere daha düşünün.eminmisiniz bu işkenceyi çekmeye?ben mide bulantısını bile böyle düşünmemiştim.katlanılır bişey diye düşünüyordum.çok zor.mutfağa değil girmek kapısından bile geçemiyorum.haftasonuna kadar yetiştirmem gereken okadar iş var şu halimle hiç mümkün görünmüyor.size arada katılmaya çalışırım.kendinize iyi bakın

bence sakın sesini çıkarma
susuz kalmış insanlara çöle gelipte elinde su küpüyle aman boş verin içmeyin demeye benzemiş
tabiki zordur ama bizler okadar bunalmışızki
bize hiç bişey zor gözükmüyo yıllardır çektiğim hasret gözümü bağlamış sen yakınırken bile kızıyorum
sonuçta hastalık değil bebeğini kucağına alınca unutucaksın ama biz hele ben 13 yıldır dr. lardan midem bulandı
keşke bu bulantı hamilelikten olsa

canım sanada geçmiş olsun inşallah sağlıkla bebeğini kucağınada alırsın