Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Arkadaşlar bugün test yaptım negative çıktı 🙁 çok üzüldüm çünkü çok umutluydum 🙁

canım bence sevinmelisn bak diet yapman içinm çok güzel bir döneme girdin ne kadar kilo verirsen bu arada senin için o kadar iyi ben üzülmüyorum artıkı 58 e inene kadar olmazsa üzülmiycem. boşver rabbim hayırlısını versin
sen kilo vermeye bak artık. 😀

gültencim üzülme..bi daha ki ay yine heyecan yaşıcaz🙂) belki o zaman pozitif olur..hayırlısı olsun bu arada ben 38 yaşındayım..çok olmuş di mi..hepinizi öptümmm

gültencim üzülme lütfen önümüzde başka aylarda var bak yarışada başladık hamile olsan yarışa katılamayacaktın. hem biraz kilo verdikten sonra hamile kalırsak gebelik sürecinide daha rahat geçiririz pozitif düşün ... sevgiler...

katılıyorum canım aynen

Çok teşekkürler arkadaşlar... inanın bu siteye üye olduguma okadar mutluyumki anlatamam.. tekrar tekrar hepinize teşekür ederim...
Hadi bakalım en azından yarışmada olabileceğim 🙂 🙂 🙂 Yarışma ne zaman başlıyor... Şuan sabahh ılık suyumu içiyorum... hiç alışık olmadığım bir durum 🙂 🙂

iç mutlaka ılık su tuvalet düzeni yaratacak sana yarın başlarız canım bugünde bekleyelim gelen gelsin bir de ben bir liste yapıcam sonra başlarız

kızlar bana kızmayın ama burası hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanımı kilo vermek isteyenlerinmi karıştırıyorum artık şu diyett olayınızı kendi alanınızda paylaşsanız..

evet aslında ben iki yere cevap vermekten şaşı oldum orda devm etsek iyi olur arkadaşlar 😀

Benim 1niasanda ultrasonum var ve gebe olmadığıma göre adetimin ilk günüde kan vermeye gidecem tahlil için.. umarım en azından bunlarda sorun çıkmaz...
Arkadaşlar bu ikiisindede problem çıkmazsa daha sonraki aşamalar nelerdir???

canım o ultrasona bağlı yani o an bir aksilik görünecekmi bakalım. kan değerlerine falan bakılacak yada ben özele gittiğim için benden hiç kan alınmadı