Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hoşgeldiniz arkadaşlar bakalım ben bu ay yine umut etmiyorum çünkü bıktım umudumun kırılmasından allah hayırlısını versin önce

sende hoşgeldin ebraar 🙂 valla jellicim al bendende o kadar 🙁 bu arada bende ialçtan aldığım kiloları vermek için diyete başlıyorum 🙂)))) izindeyim yani 😀

Hosgeldiniz kizlar😀
aldik gitti
uyy kilo vemek hmm ya bende basliycam az kaldi :zuha:

benim de kilo problemim var..doktorum antidepresan verdi..o kilo aldırdı..ilacı bırakınca kilo veriyorum ama bu sefer de kendimi kötü hissediyorum...bu arada seneler geçti..çalışmaktan bebeğe fırsat kalmadı..şimdi de zor mu acaba..doktorum bi sorunun yok diyo ama..bugün biraz karamsarım galiba..bir daha ki ay yumurtlamayı kolaylaştırmak için ilaç verilecek ben de heyecanla bekleyenler kervanına katılıcam.. mesajlardan okudum gözlerim doldu hep..hamile arkadaşlarımın hepsine sağlıklı doğumlar diliyorum..hepiniz Allaha emanet olun..

ayy 2 günüm kaldıı çok heycanlıyım.. acaba eczanelerdeki testlerr adet gecikmesi olmadanda yapılırmıkii.. ??? arkadaşlar sizlerden cevap bekliyorum ben bu konularda okadar tecrübesizimki...

bi de hayatımda ilk defa denicem anne olmayı..ama o kadar geç kaldım ki hayatla uğraşırken..güzel Allahım herkes için hayırlısını versin..

bazı testler erken dönemde de pozitif sonuçlar verebiliyor..biraz daha pahalılar ama eczaneye sorunca söylerler canım..hadi hayırlısı bakalım..🙂)

hah adını buldum..fortel..bu bayağı erken dönemde bile doğru sonuç veriyo

Allahım sanada en kısa zamanda sağlıklı bir bebek versin.. Yardımcı oldugun içinde teşekkür ederim.. şuan saat geç oldu ama yarın mutlaka bi tane alıp hemen deneyemm....

alabildin mi kitin adını? ya da testi yaptın mı?