Geri cekilme iliski yasayip 2 gun sonra ertesi gun hapi kullanmak gebelik yapar mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Herhangi biri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
H

Herhangi biri

Forum Okuru
Geri cekilme iliski yasayip 2 gun sonra ertesi gun hapi kullanmak gebelik yapar mı?
Geri çekilme yöntemi ile bir iliski yasamanin ardindan 2 gun sonra elle ilaci aldim ilac aldiktan iki gun sonra regl oldum normalden 2 gün once regl oldum ve regl bittikten sonra da lekelenme yasadim bu lekelenme ilactan mi lutfen bilen birileri bilgi verebilir mi?

Selamlar hayatım 72 saat içinde alınan ertesi gün haplalrı etkilildir. Sizde de etkisini göstererek hemen regl olmanızı sağlamış. Lekelenme ve buna benzer şeylerin tamamı ertesi gün hapı ile alakalıdır. Hamile olma ihtimaliniz yok. Saygılar.

Selamlar hayatım 72 saat içinde alınan ertesi gün haplalrı etkilildir. Sizde de etkisini göstererek hemen regl olmanızı sağlamış. Lekelenme ve buna benzer şeylerin tamamı ertesi gün hapı ile alakalıdır. Hamile olma ihtimaliniz yok. Saygılar.
Abla soru sormuştum da ben. 5 martta yani 5 ay onckei surtunme ile olan ilişkimle alakalı. 6 ile kez kan testi yaptırdım 7 kez de ultrason baktırdım ama burada gizli gebelik deniyor böyle bi ihtimal var mı

Geri