Etype proğramı nasıl kaldırılır

başlattan denetim masasına girin sonra program ekle ve ya kaldır yazıyo ona basın sonra silcegin programı seçiyon kaldır a basıyon sonra cancel e bas sonra gidiyo 🙂

Ya benim pcde sorun vardı Bitane komşu var Pcden anlıo O sorunu düzeltmeye geldi Hem sorunu düzeltmiş hemde e typeyi kaldırmış.

pcyi açtıktan sonra ctrl+alt+del görev yöneticisini açın uygulamalardan görevi sonlandırla kapatın. sonra yine aynı yerde yani görev yöneticisinden işlemlere gelin etyp dosyaları var sağ tıklayıp dosya konumunda aç diyin gittiğiniz klasörde etype unstall var tıklayın yes dedikten sonra bekleyin ardından kalanları silin kalkacaktır. son olarakda hala duruyorsa ara kısmana sadece exe yazın etype exe dosyasınıda silin kalkıyor az önce kaldırdım. birde klasör seçeneklerinde gizli dosya ve kalsörleri göster seçeneğini işartelemeyi unutmayın görünmüyor etype çok uğraştırdı beni umarım işiniz hallolur. sürekli yazmıyorum sorularınızı cevaplandıramam şimdiden kusura bakmayın tam mam 😉

oh be sonunda kurtuldum 😀
Sorun: Etype Programının Silinmemesi

Çözüm: Etype programını silemeyen arkadaşla şu yolları izlemeliler.

Başlat -> Tum Programlari Goster -> Etype ve Etype uninstall ve silinsin mi yazısı geldiğinde No seçeneğine tıklayın.Daha sonra ise finish butonuna tıklayın ve etype silindi.

altta gözüken etype programının üzerine sag tıklayıp quıte etype gibi bir yazı var ona tıklayınca program siliniyor hiç facebookla ugrasmanıza gerek yook .