Etype proğramı nasıl kaldırılır

arkadaslar hıc bırıyle ugrasmayın !!! ben bu durumu su sekılde cozdum sızede aynını tavsıye edıyorum su yolu deneyın!!!
baslat> yardım destek menusu> sistemi geri yukleme bundan sonrası cok basıt onunuze bı takvım cıkacak o takvımde secebılecegınız eskı bır tarıhı secın pc o gune aıt programlarla tekrar yapılanacak ıslem 2 dk suruyor bılgınıze 🙂)) sımdı den sevındıysenız ne mutlu bana kolay gelsın!!!

DaHa ÖnCe ßir SüRü FoRuMa KaTıLdıM...

ÇoK LaFa GeReK yOq HeMeN AnLaTıYıM... ÖnCeLikLe ArAmAYı Açın Ve AraMaya uninstal eType Yazın İlk GeLeN SoruYa No ikinCiyeDe next Deyin

Sonra Finish Dein Ve eType pcnizden tamamen Kalktı ßu KaDaR Not: ALınTı DeildiR TaMamen KendiM uğRaştıM Ama ßuLdum...

Programı Kapatmak İçin: Sağ alt bölümde bulunan artı (+) şeklindeki eType simgesinin üzerinde mauseun sağ butonuna basıp ( Quit eType )a basıyorsunuz. Açılan küçük pencereden de ( No ) tuşuna tıklayıp programdan çıkış yapmış oluyorsunuz.

Programı Silmek İçin: Programı silebilmek için ilk önce yukarıdaki kapatma işlemini yapmak zorundasınız. Sonra: ( Bilgisayarım / C Klasörü / Program Files / eType Toolbar ) Klasörünü açıyorsunuz. İçerisinde yine sartı simgesi bulunan ve üzerinde (eTypeToolbarUninstall) yazan uygulama dosyasını çalıştırıyorsunuz. (Next) tuşuna tıklıyorsunuz ve devam ediyorsunuz (Uninstall ) diyorsunuz ve gelen pencerede (tamam) tuşuna tıkayıp PROGRAMI KALDIRMIŞ OLUYORSUNUZ. Geçmiş Olsun Arkadaşlar….

yardım

yyaw bende baslat menusunden sıldım o programı sımdı arac cubuqundan quıt dıyınc e ınternet explower hatası verıp tekrar cıkıyor baska bı cozum lutfen ..