Ester c kullananlar faydaları nedir zararları var mı?

H

Hayatimicaldin

Forum Okuru
Ester c kullananlar faydaları nedir zararları var mı?

Ester c kullananlar melek kadınlar kulübü Ester c kullanımı forumda.​

Kızlar sigara çok kullanıyorum bu Ester c diye bir vitamin var acaba sigara kullananlar için bu sigaranın zararlı etkilerini azaltıyor mu? Peki Ester c kullananlar size sormak istiyorum da başka ne gibi etkileri var bu vitaminin? Bağışıklık için de faydaları var mı bunun?

Merhabalar
Ester c kullananların yorumlarını inceledik ve öncelikle Ester c vitamini şeker tuz ve nişasta içermeyen günde 1 tablet alınan bir vitamin. Ester c vitamini özellikle bağışıklık sistemini güçlendirir ve deniz gibi sigaranın olumsuz etkilerini giderir cildi korur cilt gerginliğini ve parlaklığını sağlar damarları korumaya yardımcı olur. Özellikle midesinde asitlere karşı hassasiyet gösteren kişiler varsa bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler. Her zaman dediğim gibi ürünleri aldığınız yerlere dikkat edin ve aynı zamanda bandrolleri ne son kullanma tarihlerine dikkat ederek satın alın.

En çok sorulan sorulardan biri olan reishi mantarı konulu yazımızın linkini aşağıya bırakıyorum. "Reishi mantarı faydaları Farmasi alıp kullanan var mı" konusuna aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Geri