Çok fazla yardıma ihtiyacım var 5 ay sonra gebelik olur mu ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Fuldenozdenn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
F

Fuldenozdenn

Forum Okuru
Çok fazla yardıma ihtiyacım var 5 ay sonra gebelik olur mu ?
Ben 5 Martta surtunme ile ilişki yaşadım. Popo kısmıma penisi geldi ve zevk suyu bulaştı bende öne doğru pencereyle sildim silerken bajinama bulaşmış mıdır korkuyorum. Nisan ayinda reglim 10 gün gecikti ve regl oldum. Mayıs ayinda çok aşırı gecikme oldu 14 gün sonra regli oldum. (Normalde döngüm en fazla 41 olurdu bu sefer 50. Güne kadar çıkmıştı) Mayıs ayinda regl olduğum gün doktora gittim beta yaptırdım sonuç 0.1 çıktı yani ilişkiden 2 buçuk ay geçmişti neyse rahatlamıştım ki haziran ayinda daha reglima 14 olmasına rağmen göğüs ağrım başlayana kadar. Özel kliniğe gidip detaylı ultrason baktırdım ultrason kağıdı da elimde doktor hiç bir şey yok hafif polikistik başlangıcı var dedi. İnanamadım üç gün sonra yani ilişkiden 3 ay geçmişken tekrar hastaneye gidip kan testi verdim <0.5 çıktı tekrar ultrasona girdim bisi yoktu. İlişkiden dört ay sonra ultrasona baktırdım bisi yok kan verdim <0.1 çıktı. İkna olmadım dört buçuk ay sonra kan ultrason baktırdım. Kan 1.2 çıktı deliye döndum on gün sonra ayni hastanede tekrar baktırdım gene 1.2 çıktı doktor benimle
Ayrıntılı konuştu ve rahmimi bana gösterdi. Hamile olursan tıp dünyasına girersin dedi. İlişkimden 5 ay geçince tekrar kan verdim 0.2 çıktı yani on gün önce. Suan reglima 14 gün aşırı göğüs ağrım var karnım çok fazla sismis durumda belim çok ağrıyor çok korkuyorum sebebi nedir. Burada gizli gebelik okudum 5 aya kadar bile çıkmıyormuş yardım edin lütfen.
Haziran ayinda Tarlusol içtim bir hafta erken regl oldum ama miktarı azdı ve bordo kahverengi akıntı idi 3 gün sürdü bitti. Temmuz ayinda gene talrusol içtim 3 gün erken oldum miktarı çok çok azdı koskoyu kan ve kahvrengiydi rengi 2 gün sürdü. Üç ped ancak doldu. Tarlusol sebep
Olmuş olabilir mi? Lütfen yardım

Geri