Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Allah razi olsun arkadaslar sagolun. Maddi olarak cok iyi degiliz cokta kotu.degiliz. bir kere yaptirma imkanimiz var cok sukur. Allah herkesin gonlundekini versin insallah. Bende esime kiyamiyom. Dun doktor konusurken esimin o bakislari gitmiyo gozumun onunden nasilda alni boncuk boncuk terledi kiyamam 🙁((

Kızlar ya doktordan geliyorum şimdi çatlamak üzere olan güzel bir yumurtan var dedi ama benim durumu biliyorsunuz eşim şehir dışında yarın akşam geliyor. Doktora da söyledim yetişebilir çatlasa bile hamilelik olabilir dedi. Oluyo mu ya gerçekten? Aman ya böyle hamilelik çalışması mı olur eşim geldiği zamana denk gelecek de tutacak da.... ben en iyisi yaz tatiline kadar hiç umutlanmayayım. Bu arada çatlatma iğnesi falan da vurdurtmadım.

Kızlar ya doktordan geliyorum şimdi bugün 11. Günüm çatlamak üzere güzel bir yumurtan var dedi ama eşim yarın akşam geliyor, benim durumu biliyorsunuz eşim şehir dışında. Doktora da söyledim ama bugün çatlasa bile hamile kalabilirsin dedi. Olur mu ya öyle şey. Belki de çok çok düşük bir ihtimalden bahsetmiştir. Aman ya böyle hamilelik çalışması mı olur. Yumurta çatlaması eşimin gelişine denk gelecek de hamile kalıcam 🙁 ben en iyisi yaz tatiline kadar hiç umutlanmadan bekleyeyim. Bu arada çatlatma iğnesi de vurulmadım.

Kızlar doktordan geliyorum şimdi. Çatlamak üzere güzel bir yumurtan var dedi ama benim durumu biliyosunuz eşim şehir dışında ve yarın gece gelecek. Doktora da söyledim. Bugün çatlasa bile hamile kalabilirsin dedi. Oluyor mu ya gerçekten öyle bir şey. Belki de çok düşük bir ihtimalden bahsetmiştir. Aman ya böyle hamilelik çalışması mı olur. Yumurta çatlamasıyla eşimin gelişi denk gelecek de o da tutacak da hamile kalıcam 🙁 ben en iyisi yaza kadar hiç hesap kitap yapmayayım. Yaza da nasip artık. Bu arada çatlama iğnesi de vurulmıycam bu ay istemedim.

Kızlar doktordan geliyorum şimdi. Çatlamak üzere güzel bir yumurtan var dedi ama benim durumu biliyosunuz eşim şehir dışında ve yarın gece gelecek. Doktora da söyledim. Bugün çatlasa bile hamile kalabilirsin dedi. Oluyor mu ya gerçekten öyle bir şey. Belki de çok düşük bir ihtimalden bahsetmiştir. Aman ya böyle hamilelik çalışması mı olur. Yumurta çatlamasıyla eşimin gelişi denk gelecek de o da tutacak da hamile kalıcam 🙁 ben en iyisi yaza kadar hiç hesap kitap yapmayayım. Yaza da nasip artık. Bu arada çatlama iğnesi de vurulmıycam bu ay istemedim.