Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

ben 5 aydır klomen kullanıyorum bu 2. iğnem . 5 gün oldu vurulalı canım. ama vurulduktan sonra çatlamış mı diye çağırmıyor beni doktorum adet olmazsan gel diyor. adet olursanda klomeni kullan ilaç bittikten 5 gün sonra gel diyor. devlet hastanesi ya o yüzden öyle her zaman çağırmıyor

yıne bana hüsran 🙁 adet oldummm 🙁 bnde özele gidiom bnıde adet olmazsan gel olursanda 3gnu gel dio

Beyza Bu klomen ve iğne her ay kullanılıomu? Ben daha yolun başındayım blmiorum. Bide sen sabh akşm birer tanemi içtin?
inşallah bu ay olur inşallah dua edicem. Sendedemi pko var buarada
Cgdm46 sabır et sabrın sonu selamet. Progesteron tahlli fln yaptrdnmı

gmzky canım klomenin 3. ayında iğne verdi. bebiş olmayınca yine klomene devam etti ama iğneye ara verdi 5. ayımda tekrar iğne yaptı. ilk iki ay sadece akşam içtim daha sonrasında doktorum sabah akşam içmemi söyledi. yok benim ki tanımlanamamış infertilite yani allaha şükür bi sorunum yok ama olmuyo işte 🙁 inş rabbim isteyen herkese hayırlı bir şekilde verir 🙂

progestan tahlılıde yok ypmadı o ne oluyo kı persmbe gidecm o zamn sorım zaten bn ara wercm biraz diyet yapıp öyle dewm wtcm. beyza esn muayene fln oldu mu hnı sende srun yoksa?

Progesteron adetin 21. Günü bakılan bi değer yumurtlama olup olmadığını gösterio. Bende mesala 0 çktı 5 ay sonnda öğrendim yumurtlamam olmadğını oyzden söledim baktır die bana başta kimse sölememişti