Bhcg sonucum : 1.20 çıktı Hamile Olabilir Miyim?

Gecekusumsi

Üye
Üye
Bhcg sonucum : 1.20 çıktı Hamile Olabilir Miyim?
Mehaba, ben geçen ay korunmasız ilişki yaşadım, içime boşalma olmadı. yine de ella hapı kullandım emin olamadığımız için. adetim 10 gün gecikti ben gecikmenin 3.günü kan testi yaptırdım <1.20 çıktı. kan testinden 1 hafta sonra yoğun bir kanamam oldu. 3 ya da 4 gün sürdü normalde 5-6 gün devam ederdi. Bu ay da 1 günlük bir gecikmem var şu an. Herhangi bir gebelik şüphelenmeli miyim? Kan testinden sonra da idrarda gebelik testi yaptım evde geçen ay negatif gördüm sonucu. Bu ay da gecikince sorunun ne olduğunu anlamadım. Ne yorum yaparsınız bu duruma? Şu an biraz akıntım var fakat henüz gelmedi

Merhabalar hayatım,

Adetinin geçmesi güzel olmuş. Zira bazen kadınlarımız bu tür şüpheli hamilelik durumlarında erken yaptırıyorlar beta hcg testini ve sonuç düşük çıksa da erken test yaptırdıklarından dolayı hamilelik riskleri devam ediyor olabilir. Sizin adetiniz on gün gecikmiş ve hamilelik testi yaptırmışsınız. Yoğun kanamanızda olmuş. Bhcg testi sonucu kesindir sizde de kesin olarak hamilelik yok demek anlamını taşıyor. Sonuç zaten hamilelik yok yönündne. Akıntılarınız var editiniz de geçmiş bu ay eğer ilişki yaşamadı iseniz teste gerek yok hamile değilsiniz. Ama ilkinden sonra ilişki yaşadı iseniz gebelik olabilir. Bilginiz olsun.

Merhabalar hayatım,

Adetinin geçmesi güzel olmuş. Zira bazen kadınlarımız bu tür şüpheli hamilelik durumlarında erken yaptırıyorlar beta hcg testini ve sonuç düşük çıksa da erken test yaptırdıklarından dolayı hamilelik riskleri devam ediyor olabilir. Sizin adetiniz on gün gecikmiş ve hamilelik testi yaptırmışsınız. Yoğun kanamanızda olmuş. Bhcg testi sonucu kesindir sizde de kesin olarak hamilelik yok demek anlamını taşıyor. Sonuç zaten hamilelik yok yönündne. Akıntılarınız var editiniz de geçmiş bu ay eğer ilişki yaşamadı iseniz teste gerek yok hamile değilsiniz. Ama ilkinden sonra ilişki yaşadı iseniz gebelik olabilir. Bilginiz olsun.
geçen ay 3 günlük bir gecikmede yaptırmıştım kan testini. 10.günde idrar testi yapmıştım evde. bu ay henüz regl olmadım ama bir birliktelik de yaşamadım. 2 günlük bir gecikmem var. olası ihtimal değil diyorsunuz değil mi

geçen ay 3 günlük bir gecikmede yaptırmıştım kan testini. 10.günde idrar testi yapmıştım evde. bu ay henüz regl olmadım ama bir birliktelik de yaşamadım. 2 günlük bir gecikmem var. olası ihtimal değil diyorsunuz değil mi
dün bir idrar testi yaptım evde. tek çizgi çıktı. henüz hala regl olmadım. bugün gecikmenin 3.günü. en son 30 gün önce regl olmuştum. en son ilişkim 30 ağustosta yaşandı fakat zaten 9 eylülde regl gördüm. 4 gün kadar sürmüştü. ama neden tekrar gecikti

Ekli dosyalar

• 0d5f1c1e-144a-4add-b321-681e4b1c44fa.jpeg
    0d5f1c1e-144a-4add-b321-681e4b1c44fa.jpeg
    265,1 KB · Görüntüleme: 5
Geri