ben bişey yapmadım

ya ben bugün ruj aldım (oriflame den gerçekten süper öneririm üzerinde topuk resmi olanlarden parfümlü)sınıfta bakıyordum bu kız da tabi bende görünce bu da nemlendiricisini çıkardı ve sürdü sırf bana gıcıklık birde bana baka baka yapıyor ama markasız nemlendirici ile
.
herneyse esra dediki ver bende rujuna bakıyım dedi bende al bak dedim..
esra nın önünde büşra(bu gıcık kızımız)yanındada fatma vardı.
esra ruju sürmüş eliyle,fatmada sürmek için eline aldığında hemen büşra demişki:hasibenin o sürme ıyyyyy..demiş.
banada esra dedi esra beni çok sever yanımda oturur almanca dersi hariç.fatma da ruju sürmedi.
resim dersinde söyledi bana bende dersin ortasında ağladım ali zaten sürekli neden ağlıyorsun,bak söyle fotoğrafın çekerim falan ama ben ağlamaktan duyamadım bilene..

evet hemde yol ortasında okulun karşısında ya inanamıyorum
hayatımda böyle kız görmedim bağırması neyse birgül de gülerek gelmeseydi o da bana gülmezdi en azından rezillik benimkisi resmen yaaaa..öldüresim var kızı ya.

ya bugün bizim kkızlar telefondan boş derste fotoğraf çekiyorlar ben çekinmedim
neyse bu benim yanımda oturan kızın yanında fotoğraf çektirdi sırf beni kıskandırcak ama kıskanmam
ama arkadaşlar artık yeter bir dönem bitti banada yazık değilmi bir dönem boyunca beni millete kötüledi zaten biz türklerde şöyle bir huy vardır biri herhangi biri hakkında konuştuğu vakit nekadar o kişiyi sevsek de bizde onun hakkında konuşuruz bu dqa bundan yaralanıp millete benim hakkımda konuşuyor.
birde bu aralar sık sık bana bakmaya başladaı her zaman göz göze geliyoruz ama ben bıktım arkadaşlar millete kendini iyi gösterip ben kötü oluyorum offfffffffffffff neden ben

cnm kafana takma ya neden bu kdar takıntılısın bırak naparsa yapsın.senın kmseye ıhtıyacın yok sen kendını blıyosun bu yeter.o kendını on planda tutmaya calısıo.yaptklarından anladıgım kadaryla sevilmeme korkusu yasıo.herkesın onu sevmesını ıstıo.bu yuzden bırını kotulemek zorunda oda senı secmıs.yoksa sana gıcık oldugu falan yok.bn lısede neler yasadım blıyorum yanı.kızların hepsı uyuzdu hc kz arkdsm yoktu bnm snfta okldada oyle.sdece bı kız arkdsm vardı bıze lezbıyen dıyolardı arkmzdan bagırıyolardı ama bız hıc duymuyodk bıle.kz arkdsmz olmadıgından erkek arkdslarmz vardı ama hepsıyle aramz cok ıyıydı eglenırdk knusurdk hep dahada uyuz olurlardı o zaman.sıramızı falan karalamıslardı kac kere.ay daha neler neler.hangı bırını anlatııym.
ılerıde gulup gecıceksın bunlara hıc mrk etme senınle ugrastıgı ıcın havalanmalısın bence demekkı cekemıyo cekılemıcek bı yanın var.bunu farkettyse ugrasıodur.ben snfa grdıgımde yolumu kesıyolardı sıralarla gecemıyım dıye
ay aklıma geldı smdı gluyorum.bunlar hos bı anı olarak kalıyo hc mrk etme keyfıne bak sen tadını cıkar eglen😀 bsey yapman gerekmıyo sana kotu dvranması ıcın bzde hcbıse ypmıoduk bıze uyuz olan kzları tanımıyodk bıle.bosver ugrassın eglensın.senı eglendırebılıyosam ne mutlu bana de gec ya

ya ne oldu biliyor musunuz şimdiben kimya sınavına giremedim(okula gitmemiştim)öğretmende bana 0 vermek zorunda kalmış fakat öğretmen benim karneme 0 düşmesin diye 50 yapmış(saolsun Allah razı olsun)bende tamam hocam dedim.
bu gıcık kızda bilmiyor hocanın bana 50 verdiğini.
neyse bu gıcık kız hocadan sözlüsü için 70 istedi.
öğretmende dediki kızım senin yazılın 58 sana ancak 60 verebilirim çünkü müfettiş geldiği zaman bu çocuğun yazılısı 58 sen nasıl ona 70 verdin der dedi olmaz dedi.
sonra öğretmen yazılıları okuyordu sıra bana gelince sen dedi 2. sınava girmemissin 1. sınavında düşük krnene 0 düşmesin diye 50 verdim dedi.
sonra bu kız hocam ama sınava girmeyene 50 veriyorsunuz dedi.
hocada e iyide kızım kızın karnesine 50 mi düşşün dedi yazık değil mi ona dedi.
sonra bu kız ısrar etti hocada dediki;sen sanki hakaterek mi aldın(bu hocanın sınavında herkes kopya çeker öğretmen pek bişey demez)da kızın notuna itiraz ediyorsun.herkes kopya çeksin diye yerimden kalkmadım ne var 50 verdiysem diye falan kızdı.
bütün sınıf bu kızın üzerine yürüdü;hasan dedi ki; kızım o senin arkadaşın bu kadar olma yazık değilmi bu kıza,kendin o kadar kopya çektin.
sonra fırat dedi ki;kalpsiz bu kadar mıydın sen.
herkes insan arkadaşına böyle yaparmı falan dedi.
kısacası bu kız ağzının payını aldı.
o en çok sevdiği arkadaşları bilene hiçbirşey demedi haklı olsaydı derlerdi.

ha bu arada öğretmen sözlüme 50 verdi ilk sınavımda 28 di ikisinin ortalaması 30 yani karneme 1 düşüyor öğretmende 0 düşmesin diye sözlüme 50 verip 1 düşürdü biliyorum ikiside kötü fakat 1 i ikinci dönem düzeltebilirim diye düşünmüs hocammmm

aferim bak fıratla hasana nasılda seni koruyup kollamışlar
ama karnene bir düşmesi pek iyi olmamış bee hee ne dersin
bu arada bu gıcık kıs seni kıskanıyoo hee valla iyi olmuş gıcık kızada ağzının payını almış oturmuş :hıh: sende bari çok çalış ikinci dönemde düzeltte o kız daha da morarsın